reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil i szybkich szczęśliwych porodów.

Pewnie nie zajrzę do was przez weekend,jeszcze raz wszystkiego dobrego,udanego sylwestra:-):-):-)
 
Krisowa kciuki zaciśnięte i oby wszystko szczęśliwie się zakończyło !

Renatka szczęśliwej podróży i do zobaczenia :happy2:

Mama2006 Tobie również wszystkiego najlepszego z okazji imieninek :* Oby Filip nie pchał się za szybko na ten świat !

Daissy, dzięki za cynka co u Krisowej :*
 
Renatka Tobie także wszystkiego co najlepsze z Nowym Rokiem, aby okazał się lepszy od poprzedniego i przyniósł wiele miłych niespodzianek:D i oczywiście szczęśliwego i szybkiego rozwiązania:)
 
Właśnie spojrzałam na aukcje wózka, który wybraliśmy. Zmartwiłam się, że chwilowo nie ma zestawu XXL. Postanowiłam napisać do nich i zapytać czy planują jeszcze takie zestawy w styczniu (mam nadzieję, że już wtedy będziemy kupować, to zalezy od dziadka) i napisał mi coś takiego:

"Witam serdecznie,
tak tylko w styczniu będą zmiany w tam modelu.
Bedzie kilka poprawek co chodzi o szycia.
Także polecam zakup pod koniec stycznia jeżeli nie będzie to dla Państwa zbyt późno.
Pozdrawiam Karol"

Jestem mega szczęśliwa i czekam cierpliwie :-)
 
reklama
Ulala dziękuję Dziewczynki za kciuki :-) pomogło :-D puścili mnie do domku, mam leżeć plackiem:baffled:. Ale nie wyglądało to tak źle... Zrobili mi usg ginekologiczne, szyjka wprawdzie skrócona, ale zamknięta. Termin mi się przesunął na 11 lutego :-p wg usg. Także wprowadzam małe zmiany. Tylko jak ja wyleżę tyle czasu :-(. NIc... Jak trzeba, to trzeba
Krisowa- bądź dzielna Kochana!!!
Dee_- Wszystkiego naj, naj!! :**
 
Do góry