reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

magdabb - hehe kochana pewnie masz rację:)

blair_90 - powiedz mi czy na te zajęcia do szkoły rodzenia to potrzebny jest jakiś specjalny strój czy poprostu ma być wygodnie?
 
reklama
u mnie tez dziewczynka :D wczesniej slodycze to u mnie sporadycznie byly jak juz wczesniej pisalam,a teraz moglabym jesc i jesc.Jak moj m mial mi kupic prince polo to od razu kilka przynosil.Twierdzac ze wychodzic juz nie bedzie.A teraz zmykam na poczte.Jakies dwie przesylki czekaja, zobaczymy co to :-)
 
ze słodyczami...to jest niezależne od płci..ja noszę synka pod sercem..a w domu musi być ptasie mleczko..ze dwa rodzaje..czekolada z orzechami...grześki i to te opakowanie 10 sztuk...jabłka...no i mam chęć na lody...jem słodycze..i to do tej pory baardzo dużo, przytyłam do 70 kg jak zachodziłam 63-4 kg. Ostatnio już zjadam mniej...ale jak widzę michałki te w białym opakowaniu to hm.... zresztą ja zawsze uwielbiałam słodkie..ciasta piękę...placki robię...zresztą starszy syn nie jest w ciąży a zżera...dosłownie tony..chociaż marudzę mu...a on chodzi i mnie kusi....a jak nie chcę to pyta...czy aby na pewno ...? bo dzidek na pewno by zjadł...:-)
 
u mnie dziewczynka i tez slodycze... ale ostatnio robie nalesniki z marmolada i smietanka, zamiast kupnych lakoci mam 2w1 nie jestem glodna a i slodkie wystarczajaco :-D ups 3w1 i zadowolonych facetow w domku :-D
 
magdabb - hehe kochana pewnie masz rację:)

blair_90 - powiedz mi czy na te zajęcia do szkoły rodzenia to potrzebny jest jakiś specjalny strój czy poprostu ma być wygodnie?

Na pierwsze zajecia nie potrzebowałam specialnego stroju ale juz potem jest potrzebny.
Wiec to indywidualnie od kursu zalezy. Musisz sie dowiedziec kiedy u Ciebie zaczna sie cwiczenia. :)
 
ja też mam teraz straszliwą ochotę na batoniki, ale ja noszę siusiaka w brzuszku i to na pewno na zimę mi się włączyło łaknienie batoników, bo zawsze tak miałam :D jak nie ma snikersa, to musi być mars hehe

obejrzałam ten film życie przed życiem, bardzo fajny i tak się spłakałam na nim, że szok, na sam koniec jak to małe się wykluło już to tak się wzruszyłam, że łzy same leciały ;p fajnie tak coś pooglądać:)

zrobiłam sałatkę jarzynową z tuńczykiem, z warzyw z rosołu, to tak tylko troszki jej wyszło, akurat żeby sobie każdy spróbował:)
 
u mnie tez ochota na nalesniki,ale moj m chyba juz ma ich dosc wiec sie powstrzymuje, ale kto wie moze jutro znow bedzie musial je papac:) ewentualnie placki (znowu) :laugh2:
Ja sie do tego filmu wlasnie zbieralam ale wrocil m z pracy wiec przelozylam seans na jutro:tak:
a teraz czas na platki z mlekiem:-D
 
oj slodycze :-)

ja tez bede miala chlopca i slodycze moge jesc codziennie ale nazmiane z jakimis ogorkami, sledziami a wczoraj to mialam ochote na salatke porowa i sie nia zajadam :)
 
reklama
Kurcze dziewczyny tak mi narobiłyście smaka tymi naleśnikami że poszłam i musiałam zrobić hehe...Zjedliśmy z mężusiem a teraz się ruszyć nie mogę;)
 
Do góry