reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Cyśka nie wiem gdzie pracujesz, ale jeśli miałaś nagrody z których normalnie wszystkie składki też były odprowadzane to średnia z 12 miesięcy robi się większa niż normalna wypłata. U mnie tak jest, żałuje, że nie wiedziałam o jakie to pieniążki chodzi bo dużo szybciej poszłabym na zwolnienie. Za obijanie się w domku miałabym na wszystko...
 
reklama
biczusia dzięki:-):-) Miałam co miesiąc dodatek do pensji + co trzy miesiące premie.To może o to chodzi.:eek:

Ja też karmię z jednej piersi-odbijanie i też nie zawsze mu się odbije, potem śpi zazwyczaj trzy godzinki i karmienie z drugiej piersi.
 
Mina pamiętam i gratuluję z całego serca:-)
Cyśka ja też z tego niewiele rozumiem, gdyż na L4 dostają o 100 zł więcej a ostatnie dwa lata miesiąc w miesiąc zarabiałam tyle samo:confused2:
Mama Niki współczuję choróbska zawłaszcza teraz:-(Jeżeli córci nie przejdzie możesz podawać Humanę MCT u nas lekarka zaleciła przy rota i córa jadła nie zwracając
Geniusia aż mnie zatkało:szok:Nie denerwuj się jeżeli pojawiłyby się jakiekolwiek oznaki porodu jedź spokojnie na Inflancką i pokaż om papiery
Dee jeszcze raz gratuluję:-)
 
Witajcie.

Dzisiaj byłam z Filipem u okulisty - wszystko jest ok :D kolejna kontrola w kwietniu ;) mam lekkiego stracha, starszy syn był ze mną - bo nie miałam z kim go zostawić (a m w pracy). Kuba bardzo mi zmarzł, jak wróciliśmy do domku zjadł ciepłą zupę i mi zasnął - gdy go dotknęłam cały gorący był. Teraz śpi i ma kolory na buźce - mam nadzieję, że niczym w tym szpitalu się nie zaraził ;( martwię się troszkę, aby Filip nie złapał też...

Przepraszam, że ja tylko o sobie... kiepsko się czuję idę spać.

Dee - gratuluję !!!

Mina - pewnie, że Cię pamiętamy ! spokojnych 9 miesięcy ;)
 
Witam dziewczyny - sorry że się wtryniam, mam termin na marzec i pytanie czy któraś z was miała cc na madalińskiego w warszawie? jak to tam wygląda? ja mam wskazania do drugiego cc i chcę na madalińskiego chyba to zrobić - ale ciekawa jestem jak to u nich wygląda - czy od razu dają malucha? czy zabierają? ilu osobowe są sale po cc? i o fachowość tego cc. oprócz tego mam cukrzycę i podejrzenie ewentualnej lekkiej wady serca u małej - więc nie wiem do końca czy tam czy na karową iść.
A w ogóle miała już któraś z was drugie cc? pierwsze przeszlam rewelacyjnie i zero bólu, a drugie podobno nie za fajne - prawda to?
 
geniusia moze jeszcze wszystko sie dobrze skonczy. Trzymam kciuki!
Dee gratuluje!
Jejku czy to tylko moje odczucie czy strasznie duzo tych cesarek sie zrobilo?
A ja mam zrobione wloski!:-)
Misiek byl przegrzeczny, a jak juz uslyszal suszarki to wogole smacznie sobie chrapal. 4 h w sumie bylismy i juz mi sie nie oplacalo wracac do domu (fryzjer jest w tej samej miejscowosci co dzieci szkola) to na lunch sobie skoczylam, do jednego banku, do drugiego, na myjnie ... tylko po paczki musialam wysiasc z auta (moze ktos wymysli sklep spozywczy z drive thru?).
Ja nie wiem co mnie tak na slodycze wzielo, za cala ciaze teraz zrem. Jestem po paczku #4 i po obiedzie mi jeszcze 2 zostaly.
Moze to zmeczenie, zawsze jak jestem zmeczona to zrem slodycze.
Mam takie male marzenie: chcialabym sie zdrzemnac. Niewazne czy po poludniu czy rano jak juz nakrmie Misia. Ale tak po prostu zamknac oczy, zeby nikt nic ode mnie nie chcial i tak sobie pospac.
No coz pozostanie marzeniem na razie bo musze isc zupke gotowac na obiad, odrabiac lekcje, prac, prasowac itd. itp.
A jeszcze dzisiaj na wycene jade z cala trojka i od razu zrobie nalot na domek co M z laska sprzataja. Zobacze jak sie ona sprawuje.
 
Witajcie. Melduję się i ja. Anna jest na świecie z nami od 15.02.2012 roku, od godziny 00:12. Juto wychodzimy ze szpitala. Po porodzie ważyła kruszynka 2900g i miała 48 cm ;) Jest maleńka, ale zdrowa! Dostała 10 pkt w skali Apgar. Napiszę więcej jutro jak już wrócimy do domu i się ogarniemy z małą. Trochę mnie to przeraża, ona jest taka kruchuteńka :tak: Ale mąż powiedział, że on się zajmie pierwszą kąpielą, a ja mam odpoczywać i skupić się wyłącznie na dojściu do siebie... ;) No to powoli spadam spać, pewnie mała zrobi pobudkę niedługo :D Pozdrówki! :*
 
Powiem Wam szczerze, ze mam dzis ciezka noc... malutka nie mogla oddac smulki wiec wsciekala sie ciagle. Jednak polozne pomogly i poszlysmy w koncu spac. A ze zaczela sie 2 doba kaza mi ja karmic co 3 godziny. Mam za soba. Pierwsza probe. 3h mi to zajelo. Czy wasze maluszki tez byly markotne w szpitalu? dziewczyna z ktora leze w pokoju pociesza mnie, ze wroce do domu i bedzie o wiele lepiej. Oby, bo czuje sie jakbym cos wiecznie robila zle :( I ciekawa jestem kiedy nas wypuszcza... czy w sobote to robia?
 
Dee spokojnie u mnie było tak samo, Adaś markotny był nawet przez 3 dni jeszcze w domu, teraz ruszył z kopyta, czasem siedzi na cycu 1h a czasem tylko 15 min ;) musiał się przystosować, a dłużej mu zajęło, bo urodził się w 38tc i jest malusi.. także spokojnie, wyjdziecie do domu to i Ty będziesz się lepiej czuła i mała, niech położne zobaczą czy dobrze przystawiasz:) w soboty mogą wypuścić, ale w poniedziałek po wypis by trzeba było pojechać, trzeba pytać:)

a ja mam pytanie do mam karmiących, mój mały ma czasem tak, że po zjedzeniu leży z szeroko otwartymi oczkami i nie ma ochoty zasnąć, nie płacze tylko tak sobie patrzy to tu to tam, czy Wasze maleństwa też tak miały ? normalnie po karmieniu to zasypia twardo, a raz na jakiś czas mu się trafi, że nie idzie spać ;)
 
reklama
Suzi dzieki :) wlasnie bede budzic mala na jedzonko, tak slodko wyglada jak spi....niestety wrzucic zdjecia nie moge, bo telefon nie pozwala. Na to pyt moge opdoqoedziex, bo tez pytalam :D Uzyskalam odp ze noworodki nie tylko spia :) komu moge wyslac mmsa? :d
 
Do góry