reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Suzi mnie juz wczoraj kusilo zeby zamowic na allegro z tt, ale nie bede malej mieszac jak juz jedna butelasie z aventa mam, to juz wszystko z tej firmy kupie.Ja tez smoka nie chce malej dawac od razu, moja siostra nie dala malej (dosyc spokojne dziecko,smieje sie ze po chrzestnej)mam nawet gdzies zdjecie jak mala ma pol roku i dajemy jej smoka a on wylatuje jak z prrocy i zdziwienie na twarzy sie maluje :-Dkolezanka dala smoka ale jeszcze przed rokiem sam go odrzucil.Wiec to roznie bywa.Zobaczymy jak sie nasze urodza.
Kurde wygrlam wczoraj licytacje na allegro, ale zorientowalam sie ze nie ma na niej wszystkiego co chcialam, napisalam o wycofanie oferty jeszcze przed jej zakonczeniem, a teraz od sprzedawcy echo, brak odzewu:-(Zobaczymy.
 
reklama
salernes mnie skusiły smoczki LOVI night&day - wygląda to mniej więcej tak:
SMOCZEK SMOCZKI LOVI Night&Day 0-3m 2sztuki (1932016429) - Aukcje internetowe Allegro
tyle że kupiłam w aptece nie na allegro, na żywo sa jeszcze słodsze niz na zdjęciu:)

wiem że jest wielu przeciwników smoczków ze względu na rzekomy wpływ na wady zgryzu, czy trudności z ssaniem z piersi, ale myśmy i tak używali i ani problemów z karmieniem nie było ani wad zgryzu z tym że mój mały odstawił sam smoczek jak miał 9 miesięcy. Dla mnie prócz sytuacji kiedy dziecko płakało w miejscu publicznym, czy u teściów ( a nie chciałam zeby im w nocy przeszkadzał), przydawał sie tez na wszystkich jesienno-zimowych spacerach jako ochrona przed wdychaniem zimnego powietrza.

Co do staników cały czas nie moge się zdecydować. Nie lubię tych wszystkich szmaciaków i nawet mi nie szkoda wydać trochę więcej, ale boje sie że zamówię zły rozmiar, zwłaszcza że po porodzie wszystko sie zmienia.
 
Dee no to pewnie przyjdzie niedługo:)

laski a jak to jest, jak się kupuje butelki jednej firmy to lepiej mieć z tej samej też i smoczki?

wczoraj dostałam patent od znajomej, która niedawno urodziła, poradziła, żeby do tego tantum rosa do podmywania w szpitalu kupić sobie taką buteleczkę co się psika i ten roztwór sobie do niej wlać i psikać się pod prysznicem... co myślicie?
 
mama :tak: ja jestem w streetcomie od dłuższego czasu, parę kolezanek na to tez namówiłam. Nie wiem, czy wszystko, co testowalam wymienię, ale naprawde warto. Miałam już: gumy do żucia z guaraną, makarony i sosy firmy barilla, piwo karmi czarne, czekolady nadziewane wedla, odświeżacz Brise (taki w kształcie jak kamyk), suplement srebro koloidalne, Mój testował - żubrówkę (był przeszczęśliwy ;) i karmi czarne, Kolezanka - budynie winiar i jakies gry lego, druga - ptasie mleczko w kształcie takich długich paluszków i jakiś napój alkoholowy - jabłkowy.

Więc naprawdę warto dziewczyny :tak:
 
viva - ja sie chyba zdecyduje na to krzeselko do karmienia :-p
magdabb-śliczna pościel , a taki lezaczek miala znajoma i byla z niego zadowolona, mam nadzieje ze i ty bedziesz :-) ja lezaczek oczywiscie spadkowy nawet nei wiem jakiej firmy, teraz jest tez na wypozyczeniu u innej dzidzi.
A wyglada tak: P1020081.jpg dziecka nie daja w komplecie wiec musze swoje urodzic:-)
 
geniusia- a tak mnie ciekawi, dużo tego przysyłają do testowania? powiedzmy takie piwo, jedna butelka czy więcej.
 
reklama
Do góry