reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

bliznak- ja taki wlasnie termometr kupila, z polecenia znojomej ktora go ma i jest bardzo zadowolona a do tego wszystkiego naprawde w rozsadnej cenie.
lady87 co o wydatkach niestety wiem, u mnie samochody to wydatki z dwoch ostatnich miesiecy, najpierw ubezp i naprawa mojego,a ze mieszkamy w centrum to jeszcze wykupienie abonamentu na parkowanie(niby 100zł tylko ale kosmetyki malej juz by za to byly), a teraz ubezp i przeglad meza samochodu.Jesli chodzi o bujaczek to bym kupila, a z mata to ja bym sie teraz wstrzymala, lepiej kupic cos innego,bardziej potrzebnego(zawsze mozna poprosic znajomych o taki prezent).A gdzie reszta,echh.Dzisiaj moze przywiezie moj m ciuszki dla malej od siostry, to oczywiscie mimo choroby znajde sile na ich przeglad :)
 
reklama
Widze, że Wy już w sumie macie zakupy za sobą - fajnie :) Ja to daleko w lesie jestem za Wami. Dopiero kupiliśmy łóżeczko ŁÓŻECZKO ŻYRAFKA SZUFLADA + MATERAC. KLUPŚ SAFARI (1928005847) - Aukcje internetowe Allegro i komplet pościeli MAMO-TATO 15-CZ POŚCIEL 90x120 SERCA MOSKITIERA (1943104521) - Aukcje internetowe Allegro (finansowali moi rodzice w ramach prezentu dla wnuczki:)). Trochę ubranek też mam, jeszcze myślę dokupić jednego pajaca welurowego, śpiochy 2 pary, pajaca bawełnianego. Butelki mam 2 aventu 125 ml, 1 tt 250 ml i jeszcze dokupię 1 nuk. Nie wiem chyba starczy na początek. Dla siebie nie mam nic.
Teście mieli kupić nam wózek, ale patrząc na ich zapał - zdaniem teściowej zdąży jak się wnuczka urodzi - pewnie sami go kupimy i nie będziemy się ogladać.
 
M85 - hehe dokładnie takie samo łóżeczko planujemy kupić :) śliczne jest.Z tego co pamiętam to chyba też Dee_ ma takie samo:) my łóżeczko i wózek planujemy tak przed Świętami zakupić.No ale czas pokaże.
 
też chyba zdecyduję sie na ten bezdotykowy termometr, no i fajnie że można też sprawdzić temperaturę wody w wanience:-) na początek, dla mnie niedoświadczonej będzie to bardzo przydatne

Kupiłam dzisiaj płyn do prania dla maluszków. Może zabiorę się za jakies pranie w przyszłym tygodniu:tak:
 
Mialam elektroniczne trzy termometry , do ucha,., pod pache i strzał w czolo i przy porownaniu wskazań zawsze były różnice... najgorszy byl ten pod pachę , ten do ucha najlepszy, ale z czasem każdy i tak wariował, czasem trudno np ocenić czy baterie juz siadają czy jeszcze nie, a wąchania mocno od tego zależą. Dla meni te termometry sa niewiarygodne niestety. Wkurzyłam sie i kupiłam na allegro 10 rtęciowych dopóki je jeszcze można dostać i tym ufam.

Pozwolę se za to jeszcze raz doradzic butelke habermana , zwłaszcza tym ktore chca karmić piersią, bo dziecie nie zatraci odruchu ssana ani tez nie nabierze wadliwego sposobu chwytania cyca... a nie ma nic gorszego niz spływające krwią brodawki ( tu polecam betaphen). Generalnie dobrze przypilnować zeby pierwsze co dziecię dostanie do buzi po urodzeniu to byl cyc a nie flacha, naprawdę od tego pierwszego chwytu wiele zależy i sporo bólu można sobie oszczędzić.
 
Z tego co pamietam to Twoj pasierb ma 10 lat, moj maly jak byl w tym wieku tez nie tolerowal zadnego mojego znajomego a co dopiero nowego faceta. Wyrosl z tego dosc szybko, glupie te nasze dzieciaki nie sa i same widza co sie dzieje. Kochana uzbroj sie w cierpliwosc i kupe wyrozumialosci dla malego. Dla niego caly swiat sie zawalil z odejsciem matki. Ja nie poruszalam temytu, a moj obecny partner, tez nie komentuje jego ojca. My wiemy swoje, a malemu nie chcemy robic przykrosci. W koncu jaki by nie byl dla niego to zawsze bedzie tata.
Teraz moje male wielkie chlopisko mowi o mnie i moim partnerze "rodzice" i spiskuje z nim przeciwko mamie ;-).
U Ciebie bedzie tak samo, tylko czasu potrzeba i duzo zrozumienia z Waszej strony.

A tescie jak to tescie, najczesciej my jestesmy te zle... nie wazne co zrobimy. Poza tym pojawi sie kolejny ich kochany wnuczek i nastawienie sie zmieni. Nie tylko dzieci potrzebuja czasu ;-).
Dziękuję Ci za miłe słowa ale już na to nie liczę bo początek był niezły i z młodym i z teściami ale cóz szybko mu się odwidziało bo nie był najważniejszy i świat się w oku niego nie kręcił... ale to nie temat na ten wątek więc kończę temat a dla teściowej i tak jest najważniejszy jej wnusio pierwszy a ten to się nie liczy :-(
 
reklama
Do góry