reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
agatulka my kupilismy wóżek 2w1 a fotelik do 13 kg

jutreo jedziemy po raz drugi odebrać nowy wóz :)
na poczatku wkurzylam sie ze zmienili linie kolorystyczna, ale moze i lepiej dla malucha wiecej koloru do czerni podziala rozweselajaca na gondole
 
Ostatnia edycja:
dagrab - dokładnie taką samą koszulę sobie ostatnio kupiłam :)Też z niebieskim obszyciem tylko rysunek inny.Ja dałam za swoją 35zł.Ale jest z porządnej bawełny.Bo widziałam identyczne za 20-25zł ale to napewno nie była bawełna raczej jakaś jej podróbka.Dlatego kupiłam tą droższą i z lepszego materiału:)
Ale czytałam gdzieś że do szpitala potrzeba dwie koszule i teraz nie wiem czy kupić jeszcze jedną czy ta wystarczy jak myślicie??
 
dwie na pewno, przynajmniej ja tyle zabiorę. Wydaje mi się że leżąc 3 doby to jedna byłaby przepocona... a tak to będę czuła się bardziej komfortowo:)
 
pluszcze super te bodziaczki, a kocyk przesłodki, bardzo sympatycznie ze strony twojej klientki że ci go wydziergała,
:-)
geniusia
śliczne,
:-)
krisowa
fajny ten leżaczek ja też oglądam coś innego niż fp, są niemal o 50 zł tańsze a różnią sie niemal niczy:-)
 
Krisowa - fajny ten leżaczek ;) o teraz wiem (do czego są takie zabawki) dostałam takie zawieszki :D

daissy
- jaką karuzelkę masz na oku? Tiny Love ma fajne zabawki ;) Ja się zastanawiałam nad pałąkiem z zabawkami (ale tą karuzelkę co kupiłam kiedyś - też mogę do leżaczka, łóżeczka, wózka przypiąć) więc z pałąka rezygnuję :D
 
cyśka ja zamówiłam dwie koszule, według mnie to minimum które trzeba miec.Za koszulami nie przepadam,wiec po szpitalu i ewentualnym wygojeniu nie bede z nich korzystac(tak przynajmniej obstawiam:p) wiec dla mnie najwazniejsza byla cena.Ale kto wie moze bedzie z dobrego gatunku.
 
reklama
ja chyba też wezmę dwie do szpitala +jakiś większy podkoszulek męża do samego porodu bo on raczej potem pójdzie do wywalenia a nową koszulę szkoda tak zniszczyć.
Ja dziś wybrałam się do Rossmana.Mam niedaleko a nawet o tym nie wiedziałam.Trochę ruchu mi się przydało,choć trochę zimno było.Kupiłam podkłady do przewijania tak jak dziewczyny radziły za 10szt 10,99(60x60),patyczki tskie specjalne do uszu,chusteczki nawilżające babydream.Może trochę za wcześnie ale akurat były w promocji.Dwa opakowania po 80szt za 6,69.Stwierdziłam że warto.A skoro sa zapakowane to przecież nie wyschną:) a i zapomniała bym jeszcze taką małą szczoteczkę do włosków z grzebyczkiem.
I zadowolona jestem.
 
Do góry