reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Również kupiłam lovelle w biedronce, ale do białego bo do koloru nie było. Do koloru kupiłam na allegro dzidziusia za nie całe 13zł.

Wczoraj przyszło łóżeczko, przewijak i materacyk. Zobaczcie w jakim stanie materac i to jeszcze kobieta probowała mi wmówić, że sama to uszkodziałam. A miałam protokół od kuriera. Ewidentnie widac, że taki zapakowali. Po kilku ostrych @ dostalam dzisiaj wiadomośc ze w poniedziałek wysle mi nowy. Wiec czekam na nowy, mam nadzieje ze wysle bo inaczej to sie bardzo wkurze jeszcze bardziej, a kobiety w ciazy nie wolno denerwowac.
Tak wygląda P1090190 - Kopia.jpgP1090191 - Kopia.jpg
 
reklama
Misia tez dostałam z bebilonu :D
Moja siostra siedzi w domu tak jak ja i buszuje po necie w poszukiwaniach roznych okazji.
Warto zarejestrowac sie na strone streetcom.pl bierze sie udzial w roznych kampaniach testujac np nowosci dla dzieci.Siostra juz kilka razy testowala podukty wlasnie bebilonu.
Butelka byla do wygrania na innym forum.Trzeba bylo tylko sie zarejestrowac ,wysylam ci na priv, bo nie wiem czy tutaj moge :)


Czy mogę prosić również wiadomości na priv:) Bede wdzieczna
 

jeśli mogę cos doradzić , to nie ma sensu kupować huśtawek które kołyszą w jednym kierunku. bo takie same są leżaczki , a cena niższa. To juz bardziej polecam coś takiego FISHER PRICE HUSTAWKA PRZYTULNY KRÓLICZEK K Rubika (1914974584) - Aukcje internetowe Allegro ( pierwsza lepsza jaka znalazlam na allegro. My mmay z serii rainforest , wiec ta z allegro jest lepsza b nie taka kolorowa, ale bardzo nam sie przydała, Huśtać można do przodu, na boki, a jak ktos chce to nawet po skosie. I nie trzeba nówki brać, można używaną, wszystkie szmatki można wyprać :). tyle ze miejsca wiecej zajmuje ;)
 
Też dostałam misia z bebilonu. Zerknę na tą stronkę, może coś uda się potestować.

Mitra bujaczek fajny ale cena zaporowa dla wielu z nas. Tym bardziej na coś, co będzie używane tylko przez krótki czas. Do Gosiaka miałam zwykły leżaczek, sprawdził się znakomicie. Wtedy pożyczyła mi go koleżanka, teraz mam obiecany od cioci po bliźniakach. Sama raczej nie dokonałabym takiego zakupu

Krisowa co do schodów to lepiej je zabezpieczyć. My kupiliśmy do małej takie drzwiczki sosnowe z markecie budowlanym, dwa skrzydła zamykane na zasuwkę, sprawdziły się do momentu aż mały cwaniak nie nauczył się ich otwierać :-D
 
Też dostałam misia z bebilonu. Zerknę na tą stronkę, może coś uda się potestować.

Mitra bujaczek fajny ale cena zaporowa dla wielu z nas. Tym bardziej na coś, co będzie używane tylko przez krótki czas. Do Gosiaka miałam zwykły leżaczek, sprawdził się znakomicie. Wtedy pożyczyła mi go koleżanka, teraz mam obiecany od cioci po bliźniakach. Sama raczej nie dokonałabym takiego zakupu

dlatego napisałam o używkach,. My dostaliśmy od tesciow, placili 6 stow a potem widziałam na allegro za 300 ;)
 
mmona no jestem w szoku......na chama dziura wydarta i jeszcze kobita próbowała Ci wmówić że to Twoja wina....:no:


ja chyba kupię zwykły leżaczek, a właściwie dwa, do domu i do mamy.....pomyślę nad tym jak już malutka będzie na świecie;-)
 
reklama
Do góry