reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

a mnie sie wczoraj udalo wylicytowac pare bodkow i mix 26-50 elementow mam nadzieje, ze nie mieli na mysli skarpetek :D
wrzuce linki, choc za te pieniadze to i skarpetek bym malej nie kupila w sklepie bo sa drozsze :-D

eBay: Neue und gebrauchte Elektronikartikel, Autos, Kleidung, Sammlerst�cke, Sportartikel und mehr � alles zu g�nstigen Preisena dole stronki w obu przypadkach ^^
eBay: Neue und gebrauchte Elektronikartikel, Autos, Kleidung, Sammlerst�cke, Sportartikel und mehr � alles zu g�nstigen Preisen
 
reklama
przy pierwszej ciazy nie stosowalam kremu i rozstepy jak tatar, teraz kupilam vichy i mam cicha nadzieje, ze wiecej sie ich nie zrobi. W co watpie bo tyje w brzuchu i nogach... zobaczymy za pare miesiecy ;-)

Co do ciuszkow, jak przyjda dam znac jak wygladaja
 
ja używałam tej bielendy, ale bardzo szybko mi się kończyła, bo jakoś tak się dziwnie rozsmarowywała, kupiłam później babydreama i jestem zachwycona:D rano kremuję a wieczorem oliwkuję też babydreamem:) rozstępy mam na udach, ale to są pozostałości mojego przybrania na wadze parę lat temu, na szczęście są białe, nie gryzą w oczy;)
 
Ależ szalejecie z zakupami :szok: Ja ciuszków już nie oglądam, bo mam wystarczająco, a wiadomo jak się coś wypatrzy to znowu się zechce ;) Z dużych rzeczy w zeszłym tyg przyszło do mnie łóżeczko (było już wstawiane w wątku zakupowym) ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ 5 KOLORÓW NAJTANIEJ + GRATIS ! (1894815633) - Aukcje internetowe Allegro + materacyk kpk i przewijak. Potwierdzam wcześniejszą opinię że sosnowe łóżeczka nie należą do najtrwalszych... Ogólnie za taką cenę nie można się było spodziewać czegoś super solidnego i starannie wykonanego, ale niestety mam wrażenie że jak dziecko zacznie stawać w łóżeczku i potrząsać szczebelkami to wiele ich nie zostanie... zwłaszcza tych wyjmowanych:baffled: no ale tym zacznę się martwić jak młody podrośnie ;) Dorwałam też na allegro zestaw butelek breastflow (podobno najwierniej odtwarzających budowę piersi, w związku z czym u dziecka nie zakłóca się naturany odruch ssania), mam nadzieję że będę z nich tak zadowolona jak inne mamy które polecają :-)
Zostały kosmetyki, pościel, drobna elektryka (laktator, podrzewacz) i "waciki" - niby nic, ale i tak co najmniej jedna pensja na to pójdzie...
 
krisowa - ja zamówiłam materac gryko-pianko-kokos podobno najlepszy.Jutro może kurier mi go przywiezie.
Jaki kupiłas wózek bo ja nadal nie mam wybranego.

mama 2006 - ja kupiałam kombinezon uzywany na allegro dokładnie taki:
\

http://allegro.pl/ladybird-kombinezon-z-misiem-0-3-m-jak-nowy-i1849475219.htmlhttp://allegro.pl/ladybird-kombinezon-z-misiem-0-3-m-jak-nowy-i1849475219.html

M85 - ja kupiałam te standardowe 120x60. Kupiałam standardowe bez zadnego przerabiania, bo znając zycie potem co innego bedzie sie chciało kupic dziecku, jakiś fajny tapczanik.


Kupiałam do kapieli Oilatum Soft - podobno bardzo dobra emulsja. Na poczatek bede to dodawała do kapieli a później może cos z nivei. Kuzynka teraz małego myje w samej wodzie tak doradziła jej lekarka. Podobno nasza skora potrzebuje oliwek itd ale nie dziecka.Raz w tygodniu uzywa mydełka specjalnego.
 
tyle ile materaców - tyle opinii - ja materacyk wczoraj już kupiłam, jedyne co mogę powtórzyć - usłyszane w sklepie wczoraj od sprzedawczyny, że teraz gryka jest bardzo na topie w materacach dla dzieci, ale jak maleństwo zasiusia taki materacyk z gryką, to właściwie trzeba go wymienić na nowy, bo gryka jest drewnem i zaczyna fermentować od siusków... wtedy mamy siedlisko bakterii w łóżeczku

do pocztania fajny artykul o materacach dla dzieci:
http://www.twoja-sypialnia.pl/materace_dla_dzieci/

dzisiaj zamówiłam łóżeczko, ale jednak bukowe, trochę troższe, ale obawiam się tej sosny, tyle opinii poczytałam w necie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mmona2 śliczny kombinezonik:) mam podobny też z ladybirda:)

jak małż złoży łóżeczko to wstawię Wam fotkę:) no moje jest sosnowe, najzwyklejsze z szufladą ;) zostaje nam materac do kupienia ale ciągle nie wiem jaki:/
 
Do góry