reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Patrzę wątek zakupowy staje się jednym z najaktywniejszych :-D Widać co kobiety lubią najbardziej ;-)
mmona co do twojej "weselnej" sukienki szczerze powiedziawszy na mój gust za mało elegancka. Od pasa w dół jest ok, ale góra wygląda jak od zwykłego bawełnianego t-shirta.
Z ciuchów to najbardziej martwię się ciuchami zimowymi :-(Inwestycja w kurtkę która przyda mi się na 2-3 miesiące jest dla mnie marnotrastwem pieniędzy.

ja też najbardziej obawiam się o kurtkę, co to musi być za kurtka żeby pomieścić taki duży brzuch. Poprzednio rodziłam w czerwcu i nie miałam takich dylematów. Na pewno nie będę kupować nowej kurtki, zamierzam pozwiedzać ciucholandy albo allegro, jakiś namiot musi się znaleźć :-D
 
reklama
Tez sie boje o kurtkę... poszukam sobie chyba takie płaszczyka co rosnie razem z brzuchem... bratowa miała taki na wiosne..wiec na zime tez musi byc..
 
ja też najbardziej obawiam się o kurtkę, co to musi być za kurtka żeby pomieścić taki duży brzuch. Poprzednio rodziłam w czerwcu i nie miałam takich dylematów.

ja poprzednio rodziłam w lipcu, więc też o kurtki martwić się nie musiałam.

ubrań ciążowych jeszcze nie kupuję - zacznę jak będę miała problem ze zmieszczeniem się w to, co mam.

co do laktatora to miałam właśnie medelę mini electric- sprawdziła się doskonale przez pół roku (nie karmiłam piersią, ale odciąganym mlekiem). nie sprzedałam jej, więc i teraz pewnie się przyda.
 
Co do ciuszków jesienno-zimowych. Ja mam zamiar też ciucholandy oblecieć ;) Jak byłam w po przedniej ciąży to, też tam kupowałam. I na ubranka nie narzekam, więc pewnie i tym razem coś się znajdzie ;)

Na szczęście tuniki nosiłam wcześniej to i teraz nie muszę sobie żadnych bluzek ciążowych kupować ;) Polecam są na prawdę wygodne :D

Co do laklatora ja miałam zwykły ręczny. Lakta PLUS co prawda troszkę się z chodziło zanim odciągnęłam pokarm ale jak dla mnie jest najlepszy ;) Miałam elektroniczny ale jakoś mało przypadł mi do gustu i go szybko sprzedałam :p

A ja już zastanawiam się nad wózkiem i fotelikiem ;) Wczoraj nawet oglądałam.
Kiedyś miałam wózek Baby Design Lucky bardzo fajny i wygodny wózek - spacerówka, ale można do niego do kupić nosidło i jest 2w1 ;) może uda mi się taki kupić - super by było :)
 
Co do kurtki zimowej też się troche tym martiwe, ale mam jedną za dużą na mnie teraz, taką sportową przeciwdeszczową, krój raczej luźny, do której zimą potrzebny jest polar i chyba juz w tych ostatnich misiacach bede z takiego zestawu korzystać...mam nadzieje ze sie zmieszcze:)
 
ja bardzo lubię poncza. Mam dwa, jedno przez głowę (podobne do tego z linku), drugie do "zarzucenia". Spokojnie można w tym chodzić bo jest to bardzo obszerne ale nie za ciepłe, nie ma rękawów więc podwiewa od dołu. Na takie mini chłodne dni, może być.
 
A ja już zastanawiam się nad wózkiem i fotelikiem ;) Wczoraj nawet oglądałam.
Kiedyś miałam wózek Baby Design Lucky bardzo fajny i wygodny wózek - spacerówka, ale można do niego do kupić nosidło i jest 2w1 ;) może uda mi się taki kupić - super by było :)

My mamy spaceróweczkę Baby Design z tymże Verso i też zastanawiam sie nad dokupieniem fotelika do tego zestawu, chociaż boje sie że to gondoli nie zastąpi więc i tak będe musiała sie za czyms rozejrzeć. Fotelik samochodowy mamy po rodzinie a chyba niezbyt zdrowo maluszkowi jeżdzić ciągle w foteliku samochodowym nawet jeśli zamontuje się go w stelaż od wózka...

a ponczo to dobry pomysł ale na jesień. Przed nami cała zima: styczeń, luty może bardzo niskie temperatury w których maluszki muszą być dobrze dogrzane również od spodu. Też nie mam pojęcia co z tą zimą. W poprzedniej ciąży brzuch miałam ogromny ale to było w lipcu, a tak jak patrzyłam na jakies płaszcze ciążowe to bez 200zł nie ma co sie zbliżać do tematu:/ Trochę szkoda kasy na 2-3 miesiące
 
reklama
a my musimy kupić podwójny wózek, taki dla dzieci rok po roku. Jak maleństwo się urodzi to Danielek będzie miał 1,5roku więc na pewno będzie jeździł w wózku a jak sama będę szła na spacer to niestety ale muszę mieć taki wózek dla dwójki, coś takiego na przykład ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: URBAN JUNGLE DOUBLE dla dzieci ROK PO ROKU>
dla Danielka miałam Espiro GTX 3w1 i super jest, oprócz tego taką małą spacerówkę-parasolkę mamas&papas.
 
Do góry