reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

Super te kąciki Wasze a to nasz w pełnej okazałości :-):

IMG20130128_002.jpg łóżeczko.png

a co do zwierzątek w łóżeczku, u nasz na szczęście (odpukać tfu tfu) kot nie wyczaił, że tam można się wygodnie ułożyć i zadomowił się raczej na parapecie i czasami chowa się pod łóżeczkiem ale do środka ani raz nie wszedł i chyba nie zdaje sobie sprawy, że można tam wejść i oby tak zastało bo też nie widzi mi się, żeby tam urzędował to nie jego miejsce...a pies? na razie rozporządza się pokoju i na łóżku ale odzwyczajam go powoli od skakania po naszym łóżku bo boje się, że jak dzidziol będzie z nami leżał to ten na niego nieświadomie skoczy bo ten nasz pies trochę taki nieokrzesany jest...ale już małe postępy widać :-):-)
 
reklama
organizer to teściowa uszyła :-D zamówienie było na taki standardowej wielkości ale teściowa zaszalała i w sumie dobrze bo mega przydatna rzecz :-) mąż się śmieje bo zaużywałam go sobie na swoje potrzeby i np. w jednej kieszonce mam telefon i pilota do TV :-)a w drugiej cukierki i sobie podjadam w trakcie oglądania TV :-D:happy2:
 
sliczne kaciki, lubie ogladac dziecinne pokoiki wiec wklejac wklejac :-)

Kącik mojego synka :-)
Foto-KVPJ7NPA.jpg

Foto-ULBCB44P.jpg

bez poscieli bo na poczatku uzywac nie zamierzam ;-) misiu obok imienia jest motywem z poscieli wlasnie :-)
 
Cortina rewelacyjny ten kącik Olusia i do tego białe mebelki...uwielbiam taki kolor :happy2: Mnie się też marzy taki przewijak ale na razie nie mam go gdzie postawić, może jak sie przeprowadzimy na Wielkanoc to męża pomęczę żeby taki kupił :-)
 
reklama
Kwasia twój organizer jest mega wypasiony :-) postarała się teściówka :-D

Cortina śliczny kącik, fajnie że masz miejsce na taki przewijak wolnostąjący. A ta ściana u szczytu łóżeczka idealnie pasuje pod kolor literek :tak: to zamierzony efekt? :-)
 
Do góry