reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam u mnie w nocy były dwie burze i to takie ze ze strachu prawie lezałam an moim mezu :-phaha a dzis od rana zimno i pochmurno oraz deszczowo , taka mała odmiana od tych upałow , od rana głowa mnie strasznie boli i mdli mnie jak cholerka , dzis mam wizyte i ciekawa jestem czy zapne sie w moich spodniach , no zobaczymy;-) jejciu moj mezus sie rano tak wyperfumował ze myslałam ze kibelek zalicze , ale mi zapachy perfum przeszkadzaja masakra jakas :-p

na86 no to maluszke juz od małego dokazuje , i pokzauje tatusiowi kto ma wieksza włądze :-p hahah


Miłego dnia dziewcyzny
 
reklama
Hej

Wczoraj przespałam CAŁY dzień. Aż z tego wszystkiego rozbolała mnie okrutnie głowa. W sumie nadal boli. Jestem przez to jakaś rozbita. Zjadłam śniadanie i mam nadzieję, że się jakoś rozruszam.

Dalej jestem samotna, bo Mąż kończy pracę o 20. Jeszcze tylko dziś i jutro i odzyskam Męża :-)

Monila daj znać jak po wizycie. Co do spodni, to ja praktycznie jak się tylko dowiedziałam o ciąży, to odstawiłam takie, które mogłyby mnie uciskać. Chodzę głównie w leginsach spodniopodobnych, spódnicach i sukienkach.

Jane wiem o czym mówisz, to mam tak samo. Jak czegoś nie zjem, to mam coś na kształt mdłości. Ale na szczęście po zaspokojeniu głodu jest ok.

Verita co do prowadzenia ciąży i porodu w Polsce, to zależy wszystko od lekarza i szpitala jakiego się wybierze.

Co dziś porabiacie?
 
Katia ja kurcze na razie gnije w domu z 2 chlopakow i nie wiem jak to psychicznie wytrzymam :szok:

chciałam dzisiaj zaliczyć zakupy bo i chemia mi się skonczyla i fryzjer miał być
 
Sylwia nie wiem skąd bierzesz na to siły! Podziwiam wszystkie mamy, które mają małe dzieci i są w ciąży. Mi to nawet cięzko jest ogarnąc siebie i mieszkanie, nie mówiąc już o Maluszkach!
 
Na86, Przytulanki? Ale Wam dobrze. Ja ostatnie Przytulanki to miałam w dniu poczęcia :D Najpierw mieliśmy zakaz, na wypadek wszelki, teraz już chyba zakaz odwołany, ale mąż się boi i woli abstynencję.

Dziewczyny, macie zwierzaki? A te które mają - śpią te zwierzaki z Wami w łóżku? Ja mam małego pieska i jak już zadomowił się u nas w łóżku to nie wyobrażam sobie, żeby je miał opuszczać, spanie z nim jest takie fajne, zwija się w kuleczkę i przytula. Ale jest czyścioszkiem, a przed spaniem zawsze myję mu łapcie, pupę i siusiaka ;)
 
Witam Mamusie :) A więc badania wyszły dobrze nie muszę brać luteiny :))) pielęgniarka jak zawsze nie mogła znaleźć mi żyły i pobrała mi w końcu krew z dłoni ;/ Chciałam powiedzieć że te moje mdłośći to już chyba na dobre mnie opuściły <czasami myślę że coś jest nie tak bo już nie mam tych mdłości > brzuch mnie trochę tak dziwnie boli jakby na miesiączkę czy co.. Rozpisałyście się od wczoraj jak nie wiem :) Lecę do pracy znowu 12h ;/
 
Witajcie dziewczynki!

Jak wczoraj udało się ominąc spotkania bliskiego stopnia z wc, tak pół nocy nie spałam i dziś dzień zaczęłam od wymiotów.
Na samą mysl o imbirze robi mi się nie dobrze, jak zaczęłam go pić, to wymiotowałam jak kot. Ale kazda z nas róznie reaguje i ciesze sie ze chociaż wam pomaga!
Rówież podziwiam ciezarne z małymi brzdącami, ja bedąc teraz w stanie w jakim jestem i jak się czuje nie wyobrażam sobie jakbym maleństwem miała sie jeszcze zając!

Katherinne - u mnie tez ostatnie przytulanki to te prokreacyjne! :) także nie jesteś sama! u nas to ja się bardziej boje. moze by nie zaszkodziło, ale wole być przezorna niż potem pluc sobie w brodę!

Katia - ja również wybieram spodnie takie by mnie nie uciskały - ale w niektórych to już się nie zapnę, a jak zapnę to ciśną tak ze wydaje mi sie ze gniote maluszka!

Ewanh - dawaj znac co i jak z fasolinkami :)

Jane - zazdraszczam samopoczucia!!

Myślałam ze uda mi się dzis już wstac i ogarnąc mieszkanie, ale wstałam, zrobiłam sniadanie i już czuje ze przedobrzyłam z aktywnością, że tak powiem, bo mi strasznie niedobrze się robi..;/
 
Hej babeczki.
U mnie raz lepiej raz gorze. tez musze wyprobowac tej wody z imbirem, choc przyznam ze na sama mysl niedobrze mi jeszcze bardziej :-) Przewalone z tymi dolegliwosciami i lacze sie w bolu z tymi ktore maja jeszzce gorzej niz ja -> kasieczek damy rade!

Katia ja sie nie ma wyjscia to trzeba sobie radzic i tyle. Oj jak ja bym chciala moc przespac caly dzien, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze. Codziennie praca, po pracy gotowanie, dziecko, maz pomaga ale mimo wszystko obowiazkow jest wiele. Nawet ogorki i inne przetwory robie miedzy czasie :szok:

Co do sexow w ciazy. No my narazie sobie nie zlujemy, wiadomo to nie jakis hard core, ale delikatnie czemu nie. Lubie :tak:

Pozdrawiam

Jane jestem z okolic rzeszowa i jezdze do rzeszowa do gina. Do kogo chodzisz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny ;)

dzisiaj na szczescie troszke sie ochlodzilo i jest w koncu czym oddychac <hura> ;)

89Katia widze ze mamy takie same objawy ;)

Chyba zaczne nosic w torebce jakas mala przekaske bo jak nie ma mnie w domu i glodnieje to masakra jest... tak mi niedobrze wtedy, ze nie wiem czy nie byloby lepiej wymiotowac...

Ja mam wizyte dopiero w pazdzierniku :( ale to dlatego ze wyjezdzam na weekendzie zagranice na 3 miesiace. ale wyrobilam sobie karte europejska zeby w razie w przyjeli mnie za darmo w kazdym szpitalu i u lekarzy ;)

Elmo2 a Ty gdzie chdozisz do gina?? ja jestem z Rzeszowa, ale w sumie jezdze do czudca do gina bo mialam polecone tam i jestem bardzo zadowolona ;)
 
reklama
Bodziuuuu wspolczuje mdlosci, mam to samo, czasem wolalabym zwymiotowac... Chodze do Chruściela od lat. Wporządku lekarz, jestem zadowolona. Poszlam z polecenia, prowadzil moja pierwsza ciaze.
 
Do góry