reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

A mi przeszło wszystko od trzech dni. Ani mdłości, ani migren, ani spania, ani bólu krzyża, no zupełnie nic mi nie jest :) Już zapomniałam, jak lekko się w takim stanie żyje. Dzisiaj usg genetyczne, zobaczymy, czego ciekawego się dowiem. Nie, żebym nie miała stresa... Ale chyba bardziej ciekawość.
 
reklama
witam:)

ja dalej bez wymiotów (na szczęście) i nie chcę zapeszać ale czuję się bardzo dobrze... na słone mam ochotę cały czas... wczoraj upiekłam rogaliki z borówkami bo dużo kupiłam i nie miałam na nie wogóle ochoty...:-p
współczuję Wam mdłości i wymiotów.... i złego samopoczucia. Oby jak najszybciej ustąpiły.
kasiaczek Ty już jutro idziesz do M... ja dopiero w przyszłym tygodniu:-(
elmo, katherinne kciuki za genetyczne&&&&&
 
Hej dziewczyny :)

89Katia
tez mam takie bole brzucha i zastanawialam sie czy to normalne, czy moze dlatego ze to moja pierwsza ciaza i organizm tak reaguje.

Od ktorego tygodnia mniej wiecej zaczynaly Wam sie mdlosci?? Bo ja jestem w 8 tc i nie wymiotuje ale jest mi prawie caly czas niedobrze, a najgorzej jest wtedy kiedy jestem glodna ;/
Ale zmeczona to jestem praktycznie caly czas i szybko senna sie robie, a ostatnio to nawet wstaje codziennie rano z bolem plecow :(

U Was tez jest tak goraco, ze az ciezko oddychac?

Zaniedlugo niestetty nie bede sie zabardzo odzywac bo wyjezdzam na 2,5msc do Holandii :-)

Pozdrawiam cieplutko ;)
 
Ja też się szykuję na genetyczne niedługo. Będę się umawiać na przyszły tydzień, może wtorek.
Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej jak zawsze lekki stres.

Co do dolegliwości to tak Was czytam i stwierdzam że ja to mam jakiegoś farta. W sumie lekko mnie mdliło
i spać mi się chciało non stop ok 9 tygodnia i to wszystko. Mam też smaki i antysmaki np na ulubiony rosół.
Co do brzucha to czasem mnie poboli tak raz na 2-3 dni przez kilka minut i przestaje. Mam też lekkie plamienia taki
śluz w kolorze kawy z mlekiem ale lekarz mówi że to normalne.
 
Witajcie :biggrin2: Nie było mnie kilka dni bo ładna pogoda i całe dnie spędzamy poza domem, ale wiecie, dopadły mnie mdłości :-( nie wymiotowałam jeszcze ale muli mnie przez cał dzień i śmierdzi mi jedzenie, a jak coś zjem najlepiej słodkiego to mi ciut lepiej, co mnie dziwi bo w poprzedniej ciąży też wymiotowałam ładnych pare miesięcy i nie mogłam patrzeć na słodkie, boje się co będzie dalej... Pierwszą wizyte mam dopiero w piątek, nie mogę się doczekać...
BB_Anna - nie kasuj mnie z listy, regularnie was czytam, ale nie zawsze mam czas pisać, wg moich obliczeń termin mam na 27 luty, ale zobaczymy jeszcze w piątek na wizycie co mi gin powie.
 
czesc dziewczyny
witam nowe mamy
u mnie znowu akcja bo mam 2 dzieci ,dzisiaj już mam dosyć ale nic jeszcze 3 dni i koniec

wspolczuje wam mdlosci i wymiotow,mnie co prawda mdli od czasu do czasu ale generalnie nie mam co narzekac ,no może poza cera i włosami bo te sa straszne ,ta ciaza jest zupełnie inna od poprzedniej

u nas tez cieplo,wlasnie wrocilam z chłopakami ze spaceru i zakupow i zaraz zabieram się za obiadek a potem jak młody pojdzie spac to wezme się za golabki ,chodza za mna już kilka dni i zamierzam poddac się tej zachciance,oczywiscie w sosie pomidorowym:-)
 
katherinne trzymam kciuki za badanie genetyczne i daj znac co i jak &&&&

sylwia gołabki mniam pycha chyba zrobiłas mi smaka , napomknę teściowej to pewnie zrobi:-p mmm takie z piekarnika z chrupiaca kapustka z wierzchu, pychotka i ten sosik pomidorowy ... mmmm;-)


miałam sobie drzemke zrobic i nie udało mi sie zasnac tylko lezałam i myslałam :-p
 
Monila dobrze ze masz tesciowa ,ja to musze sama sobie zrobić


u mnie wizyta 19 lipca czyli za 10 dni ,już nie mogę się doczekać ,na pewno lekarz zrobi mi genetyczne od razu i wkoncu doczekam się kart ciąży
a potem 26 lipca wizyta w Medicoverze ,oddanie krwii na testy pappa i szczegolowe usg
 
reklama
Jane - ja mam jutro wizyte, bo M.. od jutra ma urlop i nie bedzie go 2 tyg, mam nadzieje ze dostane jakies tabsy i nie bede wymiotowac, bo tak to moja fasolka nie bedzie miała z czego rosnac!! no i mam nadzieje ze wreszcie zobacze moja fasolinke i serduszko bo tak to 2 tygodnie stresu i nerwow mnie czeka I NIEPEWNOŚCI!
 
Do góry