reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Dziewczyny chyba się z wami pożegnam.

Jeszcze trochę do wizyty na 17..
Ale niestety teraz plamiłam na czerwony taki krwisty kolor. Nie jest tego dużo ale są bóle brzucha i plamienie. 😭😭

Boje się że to poronienie będzie jednak.
Spokojnie, trzeba wierzyć,że będzie dobrze. Ja też do zeszlego tygodnia plamilam/ krwawilam, raz po nocy krew po nogach ciurkiem mi poszła, obecnie 8+1 i z Dzieciątkiem wszystko okej. U mnie powodem były krwiaki, na szczęście się wchłaniają,ale rozumiem Twój strach i niepokój, jednak stres nie jest sprzymierzeńcem. Trzymamy kciuki i daj znać jak sytuacja po wizycie 🤗
 
reklama
Nadzieja umiera ostatnia , trzymam kciuki za Cb. Czy bolą uda dodatkowo ? Nie każde plamienie czy krwawienie tak się kończy mi lekarz powiedział ze mogę plamić bo mam krwiaka
 
Dziewczyny mam wyniki badań, tsh - 2,27, miesiąc temu po pozytywnym teście z 1,5 wzrosło do 2,22 także wychodzi na to, że już nie rośnie 🤭
Hemoglobina - 13,8 🥰
Od stycznia wychodziłam z anemii, moja hemoglobina była na poziomie 10 przy zakresie 12-16 😱
Także jest duży progres 💪🏻
 
Dziewczyny mam wyniki badań, tsh - 2,27, miesiąc temu po pozytywnym teście z 1,5 wzrosło do 2,22 także wychodzi na to, że już nie rośnie 🤭
Hemoglobina - 13,8 🥰
Od stycznia wychodziłam z anemii, moja hemoglobina była na poziomie 10 przy zakresie 12-16 😱
Także jest duży progres 💪🏻
TSH nie powinno przekraczać w ciąży 2.5 🙂 więc jest ok 🤗
 
Dziewczyny nie wiem co myśleć o wizycie.

Dostałam zdjęcie usg. Niby jest okej. Lekarz podszedł do spawy mega olewczo i dał mi Duphaston na 10 dni 2x1

Swojego lekarza mam dopiero 6 lipca mieć.

Ten był wręcz żałosna wizyta.
"Pani przesadza" i nawet wziernikiem nie badał...

W sensie nie sprawdzał czy jest krew czy nie ma
 
Dziewczyny nie wiem co myśleć o wizycie.

Dostałam zdjęcie usg. Niby jest okej. Lekarz podszedł do spawy mega olewczo i dał mi Duphaston na 10 dni 2x1

Swojego lekarza mam dopiero 6 lipca mieć.

Ten był wręcz żałosna wizyta.
"Pani przesadza" i nawet wziernikiem nie badał...

W sensie nie sprawdzał czy jest krew czy nie ma
Wcześniej nie przyjmowałas żadnego progesteronu? Wytłumaczył skąd krwawienie? Czy masz jakiegos krwiaka? Dalej krwawisz?
 
Dziewczyny nie wiem co myśleć o wizycie.

Dostałam zdjęcie usg. Niby jest okej. Lekarz podszedł do spawy mega olewczo i dał mi Duphaston na 10 dni 2x1

Swojego lekarza mam dopiero 6 lipca mieć.

Ten był wręcz żałosna wizyta.
"Pani przesadza" i nawet wziernikiem nie badał...

W sensie nie sprawdzał czy jest krew czy nie ma
Boże nóż mi się w kieszenie otwiera na takich lekarzy... Który masz tydzień? Jest serduszko?
 
reklama
Do góry