reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny, post grzecznościowy. Sprzedam detektor tętna płodu za 69 zł. Używany sporadycznie, kupiony w kwietniu br. Gdyby był ktoś zainteresowany zapraszam do wiadomości. Spokojnych ciąż ❤️
 
Dzięki :) Denerwuje się tym czymś co mi wyskoczyło, a Ty Moly jakie masz podejście do tego?
A miałaś wcześniej kiedykolwiek opryszczkę? Bo jeżeli to kolejna, to nie ma się czym martwić, maść i za pare dni zniknie.
Gorzej jeżeli to pierwsza taka opryszczka u Ciebie, wtedy najlepiej udać się do swojego lekarza prowadzącego na konsultacje, bo infekcja pierwotna w ciąży jest zagrożeniem dla dziecka.
Ja od początku ciąży miałam opryszczkę już z 5-6 razy i od razu jak tylko czuję że mnie zaczyna swędzieć warga i widze zgrubienie to biorę maść i nie dopuszczam żeby urosła. Konsultowałam to z moją doktor i bezpiecznie można stosować maść z acyklowirem w ciąży, a nawet tabletki, ale jakoś mam wrażenie, że maść działa na mnie lepiej.
 
A miałaś wcześniej kiedykolwiek opryszczkę? Bo jeżeli to kolejna, to nie ma się czym martwić, maść i za pare dni zniknie.
Gorzej jeżeli to pierwsza taka opryszczka u Ciebie, wtedy najlepiej udać się do swojego lekarza prowadzącego na konsultacje, bo infekcja pierwotna w ciąży jest zagrożeniem dla dziecka.
Ja od początku ciąży miałam opryszczkę już z 5-6 razy i od razu jak tylko czuję że mnie zaczyna swędzieć warga i widze zgrubienie to biorę maść i nie dopuszczam żeby urosła. Konsultowałam to z moją doktor i bezpiecznie można stosować maść z acyklowirem w ciąży, a nawet tabletki, ale jakoś mam wrażenie, że maść działa na mnie lepiej.

Oj miałam nie raz, nie dwa, a wiele razy w życiu opryszczkę wargową.
Zawsze się obawiałam, ze jak zajdę w ciążę to mi wyskoczy, no i stało się…
Generalnie wirus opryszczki nie jest we krwi, mając wirusa mozna byc dawcami krwi, wiec nie ma jak dostać się chyba ten wirus do płodu, tylko poprzez „świeże” pęcherzyki ropne, wiec to nie realne… :)
Podobno w ciąży często to „cholerstwo” się pojawia :/
 
reklama
Do góry