reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
U mnie dziś totalnie odpuściły. Też się boję, że to po prostu sił nabiera i znów jak pier...., to nie będę w stanie nawet wody pić.

Mam pytanie do mam kp. Czy Was bolały piersi? Bo mnie ani dnia i zastanawiam się czy ma to związek z kp właśnie. I druga sprawa. Sutki mam obolałe strasznie i tu też zastanawiam się czy to córka czy ciąża.
W pierwszej ciąży piersi bardzo mnie bolały. Teraz jeszcze karmię i nie bolą wcale. Ale jak mały się przysysa to czuje taki dyskomfort/ból.
 
Dziewczyny pomóżcie proszę.. :( jak mam poradzić sobie z biegunka? 😫
jeśli nałykasz się węgla to prawdopodobnie wydłużysz cały proces. Wirusa niestety ale trzeba poprostu z siebie wydalić. Jedz lekkostrawne rzeczy, nie jedz surowych owoców i nie dokładaj dużo błonnika. Bardzo pilnuj nawodnienia. Pij małymi porcjami, żeby się nawodnic ale żeby raz dwa nie przeleciało, bo to tez nic nie da, a w ciąży bardzo łatwo się odwodnić. Niestety ale musi samo przejść. Biegunki tak naprawdę się nie leczy, tylko unika powikłań
 
Oj nie, najgorzej to jak są mdłości i zaczyna się czuć głód 🫣 nie wiem czy jeść, czy zwymiotować... I boję się coś włożyć do buzi 🤢 ale zwykle jak zjem to przechodzi.
Ostatnio mam wrażenie że ogółem z mdłościami lepiej. Nie mam rano uczucia kaca, mdłości łapią że 2x dziennie a nie cały czas. Oby to nie była cisza przed burzą 😅
A u Was już trochę lepiej w tym temacie?
mam tak samo jak ty i też się zastanawiam, czy to nie cisza przed...🤣🤣nie mogę doprowadzić żołądka do uczucia głodu, bo inaczej jest bol i odrazu mnie strasznie mdli. A co chciałabym zjeść? To czego akurat nie mam 🤣
 
A jak mówimy o sutkach, to mam dość osobiste pytanie... Czy pojawia wam się jakaś taka tłustawa warstewka na nich? Taka raczej bezbarwna lub biaława? No nie idzie tego zmyć sama woda i mydłem i wytrzeć ręcznikiem 😑🤷 próbowałam wacikiem i płynem micelarnym ale mam tak wszystko nadwrażliwe że też nie daje rady 🥴
Takie jak by krostki ? O to chodzi czy nie ? 😅 zapomniałam jak to się nazywa . Ja tez nie lubię jak mnie ktoś tam dotyka mąż tez nie może 🤣
 
Takie jak by krostki ? O to chodzi czy nie ? 😅 zapomniałam jak to się nazywa . Ja tez nie lubię jak mnie ktoś tam dotyka mąż tez nie może 🤣
Tak, te kosteczki to jakieś gruczoły (Montgomerego chyba? Nie chce mi się sprawdzać na tel 😅) , mam tego sporo i widoczne bez ciąży. Ale faktycznie, to co napisała @Katania ma sens. Dzięki za podpowiedź. To tak wygląda jakby się natluszczalo, nie z samego sutka tam gdzie będzie leciało mleko, tylko właśnie tak dookoła.
Hehe z tą wrażliwością, to biedne i my i nasze chłopy 🤣
Coś tam znalazłam o tych gruczołach:
 

Załączniki

  • IMG_20220715_235731.jpg
    IMG_20220715_235731.jpg
    225 KB · Wyświetleń: 56
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, te kosteczki to jakieś gruczoły (Montgomerego chyba? Nie chce mi się sprawdzać na tel 😅) , mam tego sporo i widoczne bez ciąży. Ale faktycznie, to co napisała Katania ma sens. To tak wygląda jakby się natluszczalo, nie z samego sutka tam gdzie będzie leciało mleko, tylko właśnie tak dookoła.
Hehe z tą wrażliwością, to biedne i my i nasze chłopy 🤣
Tak nawet pisze ze to się robi żeby natłuścić pierś 😀 ja tez mam dość dużo tego . Mi np zawsze przed miesiączka się to robiło . W książeczce i tak pisze ze lekarz będzie badał 😩😩 mam nadzieje ze zapomni 😅
 
Do góry