reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Spoko mojej nie przebije nikt. Zachowala ciuszki po swoich dzieciach, wnukach czyli maja one 47 lat i mi je dawala, bo one takie piękne 🤣 nie musze mowic jak one wygladaly.🙉🙈
Przebijam 😂 moja babcia poszła do cioci, a swojej synowej, i wzięła od niej ciuszki po mojej obecnie 31-letniej kuzynce (w które córki kuzynki ubierały lalki), bo "takie ładne, z Ameryki były!"
 
reklama
Nadszedł ten najgorszy moment, że jestem głodna i mam na COŚ ochotę ale nie wiem co to ma być 🤯🤷‍♀️🤣
Oj nie, najgorzej to jak są mdłości i zaczyna się czuć głód 🫣 nie wiem czy jeść, czy zwymiotować... I boję się coś włożyć do buzi 🤢 ale zwykle jak zjem to przechodzi.
Ostatnio mam wrażenie że ogółem z mdłościami lepiej. Nie mam rano uczucia kaca, mdłości łapią że 2x dziennie a nie cały czas. Oby to nie była cisza przed burzą 😅
A u Was już trochę lepiej w tym temacie?
 
Oj nie, najgorzej to jak są mdłości i zaczyna się czuć głód 🫣 nie wiem czy jeść, czy zwymiotować... I boję się coś włożyć do buzi 🤢 ale zwykle jak zjem to przechodzi.
Ostatnio mam wrażenie że ogółem z mdłościami lepiej. Nie mam rano uczucia kaca, mdłości łapią że 2x dziennie a nie cały czas. Oby to nie była cisza przed burzą 😅
A u Was już trochę lepiej w tym temacie?
U mnie dziś totalnie odpuściły. Też się boję, że to po prostu sił nabiera i znów jak pier...., to nie będę w stanie nawet wody pić.

Mam pytanie do mam kp. Czy Was bolały piersi? Bo mnie ani dnia i zastanawiam się czy ma to związek z kp właśnie. I druga sprawa. Sutki mam obolałe strasznie i tu też zastanawiam się czy to córka czy ciąża.
 
Nadszedł ten najgorszy moment, że jestem głodna i mam na COŚ ochotę ale nie wiem co to ma być 🤯🤷‍♀️🤣
Ja się zdrzemnęłam i obudziłam się z taka ochota na chińskie jedzenie ze musiałam zamówić ! Kurczak na chrupko w 5 smakach mniam 🤣 widzę ze kurczak mi wchodzi wieprzowina w ogóle nie … chociaż tyle dobrego
 
reklama
Oj nie, najgorzej to jak są mdłości i zaczyna się czuć głód 🫣 nie wiem czy jeść, czy zwymiotować... I boję się coś włożyć do buzi 🤢 ale zwykle jak zjem to przechodzi.
Ostatnio mam wrażenie że ogółem z mdłościami lepiej. Nie mam rano uczucia kaca, mdłości łapią że 2x dziennie a nie cały czas. Oby to nie była cisza przed burzą 😅
A u Was już trochę lepiej w tym temacie?
Ja np dzisiaj rano zwymiotowałam przy myciu zębów 🤣🤣🤣 jak zwymiotuje to mnie mniej męczą mdłości. A jak nie to czasem nawet cały dzień mnie mdli. Ale jeść mogę normalnie. Tak czy siak.

Ja piersią nie karmie. Ale mnie bolą tylko sutki. Najgorzej po prysznicu jak się wycieram. To wtedy masakra.
 
Do góry