reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Zbieram liste osob na watek zamkniety:
Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94
Madra inaczej - Ciebie nie umiem napisac
iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86



Osoby chetne kopiujcie TYLKO moj wpis, zeby byl porzadek


Ja chętna jestem na zamkiety..i jeśli nie znajdzie się nikt chętny to mogę być drugą osobą do moderacji
 
reklama
Ja się wiele razy odzywałam, ale nie mam parcia na wątek prywatny ani fb...nie wiem jak to działa, czy jak większość przejdzie na prywatny to tu nikt już nie będzie pisał? ;) 😉
pewnie będzie, ale w wątku zamkniętym chodzi o to że nikt spoza grupy nie będzie nas czytał. W tej chwili każdy widzi co piszemy, i każdy może wejść na ten wątek
 
Zbieram liste osob na watek zamkniety:
Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
Magsie
Kopiuje, co by z rana nie szukac
 
Ostatnia edycja:
Zbieram liste osob na watek zamkniety:
Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Jeszcze ja :)
U nas na wątku poprzednim co kilka miesięcy jest selekcja, jak ktoś się nie odzywał, to wypada ;)
 
Zbieram liste osob na watek zamkniety:
Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
Ja też
 
Ostatnia edycja:
reklama
Część dziewczyny, witam się z rana bo jakoś nie mam spania. Wczoraj byłam na kolejnej wizycie tym razem prywatnej. Dzidziulka już pięknie widać, aż jestem w szoku że aż tak, ponieważ ciąża młodsza. Powiem wam że sprzęt prywatnie i na NFZ u mnie to niebo a ziemia. Tutaj już nawet fajnie w 3d było widać. Wszelkie prenatalne już umówione terminy na sierpień razem z testem pappa, ponieważ okazało się, że u nas jest również bezpłatny, więc jakby decyzja podjęta za mnie.
IMG20220721170728.jpg
 
Do góry