reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Od początku piorę wszystkie rzeczy razem,nigdy nie dzieliłam. Używamłam lovela baby a teraz lovela family i cz sto dodaje do każdego prania pół miarki vanisha bo nie dopiera mi się. Nie lubię płynów do prania.
 
reklama
Ja na początku dzieliłam i prałam w Lovela baby, dziś nie dzielę ale Lovela i Frosch baby pozostały, polecam szczególnie ten drugi bo jest delikatny, a zarazem skutecznie odpiera, można nawet polać bezpośrednio na plamy przed praniem i jest git
 
Ja na początku dzieliłam i prałam w Lovela baby, dziś nie dzielę ale Lovela i Frosch baby pozostały, polecam szczególnie ten drugi bo jest delikatny, a zarazem skutecznie odpiera, można nawet polać bezpośrednio na plamy przed praniem i jest git
Najgorzej to plamy z mokrego piasku to się nigdy nie dopierze 😂
 
A tak z ciekawości. Czy dalej dzielicie pranie dzieciakow ? Sensie ze w planach lub proszkach dla dzieci ?
A jak nie to w jakich proszkach pierzecie dzieciakow ubrania.
Pytam bo chce zacząć łączyć nasze prania. Odkad mloda poszla do żłobka to pralka sie nie zatrzymuje A płyny dla dzieci nie dopierają ubranek. Ale mloda alergiczka i nie wiem od jakiego proszku zacząć;D
My używamy jelp albo lovella. I w sumie piorę w nich też nasze ubrania tak więc pranie mamy łączone 🙂
 
reklama
Do góry