reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mam napis na plecach, napis na kości biodrowej i wielkie kwiaty na żebrach 😀od cyckow po biodro
A ja tam Ci zazdroszczę tego tatuażu na żebrach z motywem kwiatów. Bardzo mi się podobają tego typu motywy , ale sama się nie odważne. U kogoś lubię podziwiać, moja szwagierka ma kolorowe ramię i przedramię i napatrzeć się nie mogę :)
 
reklama
Kochane nie odzywam się bo wykorzystuje czas na maksa. Rano praca, popołudnia spacery, piaskownica, wyjazd do zoo, wszystkie możliwe koleżanki itp. W międzyczasie obiady i ogarnianie domu;D
Na jutro mielismy zaplanowany basen ale mloda po miesięcznej przerwie znow złapała zapalenie krtani... dzis jej włączyłam leki na własną rękę. A w poniedziałek wizyta u lekarza. Trche bylo spokoju od chorob ale dlugo to nie trwalo;D takze ciesze się ze ostatnia pogode wykorzystałam z młodą na maksa.

A tak wogole to mloda sie tak rozkręciła z chodzeniem ze nie idzie jej zatrzymać;D aaa. I mamy już 12 zębów !;D
 
Do góry