reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny pomocy na co to wam wyglada ?
20220421_181204.jpg
 
reklama
Rozumiem. Ale szybko zleci do września. Oby Czaruś był wyrozumiały dla babci.☺️
No oby 🙈 Od lipca druga babcia chce się nim zająć (głównie ze względu na wnuka zamyka sklep 😱), ale jak będzie wszystko ok u mojej mamy to nie bardzo chcę mu fundować kolejną zmianę, szczególnie, że od września znów zmiana na żłobek (mam nadzieję, bo jeszcze czekam za odpowiedzią, czy będzie miejsce w tym wrześniu), a jeszcze gdzieś po drodze będziemy się przeprowadzać także trochę zmian się skumuluje.
 
Tak was czytam i czytam i troche zazdroszczę;D ja od kwietnia wrocilam do pracy i to istna masakra. Codziennie lawirowanie kto bierze l4 z nas a kto urlop itp. Mloda przez cały kwiecień byla w żłobku sz 4 dni.... reszta to przewlekłe zapalenie krtani które złapała na początku i ciagle wraca... poważnie mysle nad wypisaniem ją ze żłobka i od maja zacznę przyzwyczajać do babci moze się uda... Bo nie wiem jak dlugo tak pociągnę...

Tysiak poszedl na zlobek i tysiak na leki i lekarzy.... porazka.

A co do złości to mloda j nas tak samo voagle krzyczy ostatnio i sie złości. Testuje nas jak moze. Ale poza tym jest tak kochana ze nie zamieniłabym tego na nic innego.
 
Wrócę temat fotelików, bo chyba jestem jedyną osobą tu, która wozi jeszcze dziecko w kobyłce 🙉 Najpierw czekaliśmy za dostawą Britaxa, pojechaliśmy kupić, a tam się trafił inny sprzedawca, który kategorycznie odradził ten fotelik do naszego auta (nie ten kąt, czy coś) i padło na drugi nasz typ czyli Swandoo Marie i stąd pytanie, czy któraś ma ten fotelik? Albo czy któraś ma Forda Focusa kombii z 2009 i jaki fotelik wybrałyscie do tego auta? Nie mogę odżałować tego Britaxa, bo poza ciut za bardzo otwartym zagłówkiem, nie miał żadnych wad, a jako jedyny obrotowy ma dużo miejsca na nogi, w Swandoo zdecydowanie mniej, ale i tak podobno więcej niż w innych 🤷 Kuchnię wybrałam szybciej niż fotelik 😂
 
Tak was czytam i czytam i troche zazdroszczę;D ja od kwietnia wrocilam do pracy i to istna masakra. Codziennie lawirowanie kto bierze l4 z nas a kto urlop itp. Mloda przez cały kwiecień byla w żłobku sz 4 dni.... reszta to przewlekłe zapalenie krtani które złapała na początku i ciagle wraca... poważnie mysle nad wypisaniem ją ze żłobka i od maja zacznę przyzwyczajać do babci moze się uda... Bo nie wiem jak dlugo tak pociągnę...

Tysiak poszedl na zlobek i tysiak na leki i lekarzy.... porazka.

A co do złości to mloda j nas tak samo voagle krzyczy ostatnio i sie złości. Testuje nas jak moze. Ale poza tym jest tak kochana ze nie zamieniłabym tego na nic innego.
No ja wymiękłam. Do tego doliczyć trzeba jeszcze 20% wzięte z wyplaty z okazji opieki nad dzieckiem.
 
reklama
No oby 🙈 Od lipca druga babcia chce się nim zająć (głównie ze względu na wnuka zamyka sklep 😱), ale jak będzie wszystko ok u mojej mamy to nie bardzo chcę mu fundować kolejną zmianę, szczególnie, że od września znów zmiana na żłobek (mam nadzieję, bo jeszcze czekam za odpowiedzią, czy będzie miejsce w tym wrześniu), a jeszcze gdzieś po drodze będziemy się przeprowadzać także trochę zmian się skumuluje.
Nie ma wyjścia, musi być dobrze. ☺️
 
Do góry