reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Kobietki, jak tam święta? @ness. Jak tam zdrówko?
U nas Święta z rotawiruskiem więc zero odwiedzin i izolacja w domu😑 na szczęście już wszystko wraca do normy. Z młodym byłam na kroplówkach w nocy z środy na czwartek bo mocno wymiotował. Ale później już było ok więc go zabrałam do domu na własną odpowiedzialność bo nas na święta chcieli w szpitalu zostawić. A dziś poszedł do żłobka a matka w domu przeżywa😭
 
reklama
Święta święta i po świętach 😂😂😂😂 Ja dzis ogarniałam z mamą jej badania. Umawilam ją do lekarzy itp. Hania średnio współpracuje co chwile puszczy 😂😂 giluna jeszcze trochę na, ale nic z tym nie robiłam i nie robię
 
Bardzo chcialam zeby chodzila do żłobka. Tym bardziej ze ceny opiekunek są maaaasakryczne 😳
Noo niestety właśnie uroki żłobka. Tez bym chciala, żeby Hanka siedziala z dziećmi ale szkoda mi tych wszystkich chorób... Poczekam jeszcze rok i pojdzie szybciej do przedszkola jak Basia. A nianie niestety okropne koszty 😥😥
 
Dziewczyny czy któraś z was nie dostała jeszcze okresu? Czy tylko ja jestem takim fenomenem 🤣
Ja dostalam w koncu, właśnie mam drugi albo nawet trzeci? Już nie pamiętam. Ale to przez to że nocne przerwy w karmieniu czasami się wydłużyły.
W ogóle jak dostałam z powrotem miesiączkę to jestem innym człowiekiem, lepszym. :D co prawda leje się ze mnie jak z durszlaka przez pierwsze dwa dni 😂 no ale coś za coś
 
Mam pytanko. Czy jak podnosicie dzieci to przeskoczy im czasem tak jakby cos w kregoslupie czy w plecach? U mojego malego kilka razy na dzien tak sie dzieje i nie wiem czy isc do ortopedy czy to normalne?
 
reklama
Do góry