reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Jaką różnice dziewczyny macie między dziećmi? U mnie bedzie 5 równych lat różnicy. (termin mam na ten sam dzień co corke urodzilam 😂) i uwazam ze ta roznica jest bardzo duza między dziećmi, corka jest jedynaczka wszystko jest dla niej, coreczka tatusia. Zaczynam sie bac jak to będzie 🤭🤭zazdrość bedzie ogromna
 
Jaką różnice dziewczyny macie między dziećmi? U mnie bedzie 5 równych lat różnicy. (termin mam na ten sam dzień co corke urodzilam 😂) i uwazam ze ta roznica jest bardzo duza między dziećmi, corka jest jedynaczka wszystko jest dla niej, coreczka tatusia. Zaczynam sie bac jak to będzie 🤭🤭zazdrość bedzie ogromna
U mnie jest miedzy dziewczynkami 2lata 5miesiecy. A miedzy 3dzieckiem to 6lat bedzie roznicy i 3lata i 8miesiecy
 
U nas Kornelia jest z sierpnia 2018, a maluch bedzie poczatek lutego takze 2,5 roku roznicy [emoji3]
Jaką różnice dziewczyny macie między dziećmi? U mnie bedzie 5 równych lat różnicy. (termin mam na ten sam dzień co corke urodzilam [emoji23]) i uwazam ze ta roznica jest bardzo duza między dziećmi, corka jest jedynaczka wszystko jest dla niej, coreczka tatusia. Zaczynam sie bac jak to będzie [emoji2960][emoji2960]zazdrość bedzie ogromna
 
Jaką różnice dziewczyny macie między dziećmi? U mnie bedzie 5 równych lat różnicy. (termin mam na ten sam dzień co corke urodzilam 😂) i uwazam ze ta roznica jest bardzo duza między dziećmi, corka jest jedynaczka wszystko jest dla niej, coreczka tatusia. Zaczynam sie bac jak to będzie 🤭🤭zazdrość bedzie ogromna
Mój syn w styczniu skończy 12 lat.... Więc 5 lat to nie jest duża różnica :D 5 lat się zatrze w dorosłym życiu. 12 pewnie też... Ale już nie tak bardzo. Mimo to się zdecydowałam, chce żeby mieli siebie nawzajem gdy nas już nie będzie :)
 
reklama
Mój syn w styczniu skończy 12 lat.... Więc 5 lat to nie jest duża różnica :D 5 lat się zatrze w dorosłym życiu. 12 pewnie też... Ale już nie tak bardzo. Mimo to się zdecydowałam, chce żeby mieli siebie nawzajem gdy nas już nie będzie :)
Moja Basia bardzo chciala miec rodzeństwo, pewnie dlatego tez sie zdecydowalismy. Nie ukrywam teraz zylo nam sie juz wygodnie wszystko bylo proste juz z 4 letnim dzieckiem. Wyjazdy itp. Teraz znowu trzeba bedzie się przestawić na wersje pieluch 😂 zmienić samochód bo bedzie ciasno z 2 fotelikami 😂zaczęliśmy remont mieszkania, wymieniamy sie pokojami z córką (bierzemy mniejszy) 😂takze wiele zmian 😀. Teraz nam w 3 osoby ciasno w 60 metrach a w 4 nie wiem jak to będzie 😂😂😂 za 2 lata trzeba bedzie wyminic znowu mieszkanie. A najgorzej mysle sobie ile to pieniędzy potrzeba na dzieci 😂 corka tance, raz w tygodniu prywatnie logopeda 😂 i basen. Takze podziwiam ludzi ktorzy maja wiecej nic 2ke dzieci.
 
Do góry