reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja właśnie zaczekam dzisiaj 16 tydzień i mam taki mały mi się wydaje ;)
Trzymam kciuki za dziewczyny, które wizytują w tym tygodniu [emoji123] czekamy na same dobre wiadomości...
Dziewczyny jak wasze brzuszki ? My za chwile zaczynamy 16 tydzień a brzuch z dnia na dzień coraz większy :D kosmicznie bolą mnie mięśnie jakbym miała wiecznie zakwasy :D a że chodzę jeszcze do pracy to ciągłe siedzenie jeszcze to nasila;/
 
reklama
45 kg to malutko pewnie niska jestes:)
prawie 170cm ;p wiecznie walczyłam z anemia i 45kg to taka standardowa waga. Jak to wszyscy mówili "skóra i kości". ;p Ale sport też zrobił swoje bo nigdy nie potrafiłam usiedzieć w miejscu. A teraz dla odmiany kilogramy idą w górę, słodycze pochłaniamy codziennie, a moje lenistwo bierze górę :D ale korzystam z tego póki mam wymówkę, że mogę ;p
 
prawie 170cm ;p wiecznie walczyłam z anemia i 45kg to taka standardowa waga. Jak to wszyscy mówili "skóra i kości". ;p Ale sport też zrobił swoje bo nigdy nie potrafiłam usiedzieć w miejscu. A teraz dla odmiany kilogramy idą w górę, słodycze pochłaniamy codziennie, a moje lenistwo bierze górę :D ale korzystam z tego póki mam wymówkę, że mogę ;p
O kurde chuda jak patyk anemia napewno to choroba przy takim wzroscie😞
 
prawie 170cm ;p wiecznie walczyłam z anemia i 45kg to taka standardowa waga. Jak to wszyscy mówili "skóra i kości". ;p Ale sport też zrobił swoje bo nigdy nie potrafiłam usiedzieć w miejscu. A teraz dla odmiany kilogramy idą w górę, słodycze pochłaniamy codziennie, a moje lenistwo bierze górę :D ale korzystam z tego póki mam wymówkę, że mogę ;p
Zazdroszczę apetytu, dla mnie jedzenie to teraz męka a na słodycze to nawet nie patrzę🙉
 
Jutro po południu mam pierwsze USG prenatalne....boję się dziewczyny serio tak chciałabym usłyszeć dobre wiadomości że wszystko ok. Nie wiem jak przeżyję ten dzień...

La-Luna co się dowiedziałaś na wizycie dzisiaj? Jest ta cukrzyca i masz skierowanie dalej?

Hej hej hej :) u nas dzisiaj wariactwo do kwadratu 🙆
Ogólnie wszystko dobrze. Mój mały człowieczek wazy ok 110 g 😍
Jeśli chodzi o cukier to mam tylko stosować dietę
 
reklama
Do góry