reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

gadałam z lekarzem, jeżeli nie jest to mocne krwawienie nie ma sensu jechać na IP. Póki co umówiłam wizytę i zobaczymy. Pewnie jeśli coś będzie nie tak i tak dostanę skierowanie do szpitala.
Mój lekarz poprosił żebym załatwiła w aptece sobie duphaston (receptę doniosę) i już wzięłam jedna tabletkę. Plamienia od godziny już nie mam ale brzuch ciągnie. Liczę, ze to plamienia od rozciągania się macicy itd. Ale tez liczę się z innymi rzeczami bo jednak mam macice dwurożna. Dam znać dziewczyny po wizycie 😘 dzięki za miłe słowa i 3majcie kciuki!
Trzymam kciuki, będzie dobrze. Bądź dobrej myśli 😘
Ja miałam tydzień temu w nocy lekkie plamienie. Oczywiście pojechałam do szpitala, bo mój lekarz na urlopie. Gdy dojechalam to przeszło i nie było ani śladu. Na szczęście wszystko było dobrze.
Był to akurat termin miesiączki i być może dlatego jeszcze trochę się oczyściłam.
 
reklama
Pocieszylas mnie ze nie jestem sama 😉 przetrwamy wszytsko byle by nasze malenstwa rosly i mialy sie dobrze 🤰Myslicie ze na prenatalnych dowiemy sie juz plci dziecka? Podobno jesli fasolka sie dobrze ulozy i lekarz przeprowadzajacy badanie dobrze sprawdzi to idzie odczytac 😄🥰
Mi mówiła że za wcześnie- pewnie nie chciała jeszcze okreslic, czasem lekarze mówią ale to tak na 60-70%
 
@Paola_89 jak ginekologowi powiedziałam o fazie na frytki i pizzę to życzył smacznego i powiedział, żeby nie wstrzymywać swoich zachcianek ale i tak się ograniczałam 😁
Teraz dla odmiany faza na owoce
 
Dziewczyny czy jak były Wasze wyniki cytologii to dostawałyście telefon z przychodni? Trochę mnie babka wczoraj przestraszyła, bo zadzwoniła, że są moje wyniki cytologii, ale zobaczyła w międzyczasie, że jestem zapisana na piątek i powiedziała, że w takim razie w piątek mi doktor wszystko wyjaśni😑 Tak mnie zaskoczyła, że nie zapytałam czy te wyniki są złe. Ale tak sobie myślę, że jakby były dobre to by nie dzwoniła chyba?
 
reklama
Do góry