reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Czy któraś z Was miała może podwyższone leukocyty w moczu bo norma w ciąży to niby 13 a ja mam 25 i się boję jak czytam w internecie. A wizyta dopiero 7 lipca.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś w odwiedzinach była moja mama z siostrzenicami i teraz padam..ból głowy plus nasilone mdłości..masakra.. Niech ktoś mnie dobije :-/
 
Nie mam dzieci jestem po 4 poronieniach... Lekarka mówiła, że jest ok moze dopiero zaczęło bić i się rozkręcała, mimo to bardzo się martwię wszędzie są normy 110

Przykro mi z powodu Twoich przejść.
Trzymam kciuki żeby tym razem udało się zostać lutową mamą :)
Została u Ciebie zdiagnozowana przyczyna niepowodzeń?

Hej ja też czytałam jej bloga, w szkole rodzenia o niej usłyszałam i też mogę ją polecić [emoji4]

U mnie też początki z karmieniem nie były kolorowe, już myślałam że nie będę kp ale na szczęście pomogła mi moja położna i miałam przede wszystkim wsparcie u męża [emoji4]
A jeszcze w tym wszystkim trzeba uważać na "życzliwe" osoby bo mogą tylko Cię zdołować i ze złościć..

A zawsze tak reklamują, że te karmienie to hop siup i już się więź dziecka z mamą. A się okazuje że trafiają się gagatki i trzeba stoczyć swoją batalię :)

Też nie chcieliśmy wiedzieć w pierwszej ciąży i się lekarz na szczęście nie wygadał. Wiecie jakie to niesamowite dowiedzieć się na samym koncu? Poza tym ta ciekawość to dodatkowa motywacja przy porodzie[emoji6]Ja sobie jakoś uroilam że będzie dziewczynka choć nie że chciałam dziewczynkę było mi to obojętne ale jakoś tak mi się to uroilo i jakie zaskoczenie przeżyłam jak się okazało że chłopiec. To była szokująca radość! :) polecam. W tej ciąży też nie chcemy z mężem wiedzieć do końca...

Podziwiam za cierpliwość.
Musi być to cudowne uczucie, ale chyba nie dałabym rady przeżyć ciąży w tej niepewności.
Jak na taką decyzję zareagowali znajomi i rodzina?

Też chcę, żeby było zdrowe, wiadomo, to najważniejsze.
W pierwszej ciąży myślałam, że noszę chłopca, czułam się świetnie, wyglądałam bardzo dobrze, miałam tyle sił i chęci, a tu w ok 30tc trafiłam do szpitala i dr powiedział "zdrowa dziewczynka" i tak się wydało. Mimo to szliśmy głównie w rzeczy unisex, bo dopóki się nie urodzi to nie wiadomo. Teraz czuję się od początku jak przejechana przez tramwaj, jestem blada (nie mam anemii) pod oczami wory, jakieś krosty na twarzy, mdłości [emoji2962] ciekawe czy również dziewczyna, czy jednak chłopiec, bo inaczej tą ciąże, znoszę.

Oj. To ja też jak przejechana przez czołg. Ciągle mi słabo i chodzę blada jak ściana [emoji1785][emoji27]
Cycki za to mi zmalały i już tak nie bolą.


Jutro wizyta :)
 
Czy któraś z Was miała może podwyższone leukocyty w moczu bo norma w ciąży to niby 13 a ja mam 25 i się boję jak czytam w internecie. A wizyta dopiero 7 lipca.

W pierwszej ciąży, to był II trymestr wyszło coś nie tak z moczem, właśnie m.in. z leukocytami, wyszło że miałam zapalenie pęcherza, przy tym nie miałam żadnych objawów ale przepisał mi antybiotyk i później po kolejnych badaniach wszystko było ok i tak do końca ciąży 😊
Tak więc nie stresuj się na zapas, poczekaj do wizyty i lekarz wtedy zdecyduje co dalej.
 
W pierwszej ciąży, to był II trymestr wyszło coś nie tak z moczem, właśnie m.in. z leukocytami, wyszło że miałam zapalenie pęcherza, przy tym nie miałam żadnych objawów ale przepisał mi antybiotyk i później po kolejnych badaniach wszystko było ok i tak do końca ciąży 😊
Tak więc nie stresuj się na zapas, poczekaj do wizyty i lekarz wtedy zdecyduje co dalej.
Jejku dzięki bardzo bo już chciałam jutro dzwonić i pytać co mam robić.
 
Ja jutro idę na badania. Korzystam z opieki prywatnej ale opłacany abonament mam w pracy. Ciesze sie bo lekarz sporo zlecił. Glukoza, grupa krwi, anty-hcv, hiv, mocz, morfologia, różyczka igm, różyczka igg, serologia kiły, toksoplazmoza igm, toksoplazmoza igg, tsh. Jutro też czeka mnie usg tarczycy i decyzja czy bedzie trzeba wykonać biopsję w ciąży. Trzymajcie kciuki dziewczyny!
 
Czytając neta można sobie trochę stracha narobić a w ciąży nie o to chodzi ;-) po okazaniu całych wyników lekarz powie Ci co dalej. Bądźmy dobrej myśli 😊
Pozostałe wyniki moczu mam ok w normie no tylko jeszcze kolor słomkowy nie wiem czy dobrze czy źle. Dzięki za info.😊
 
Ja jutro idę na badania. Korzystam z opieki prywatnej ale opłacany abonament mam w pracy. Ciesze sie bo lekarz sporo zlecił. Glukoza, grupa krwi, anty-hcv, hiv, mocz, morfologia, różyczka igm, różyczka igg, serologia kiły, toksoplazmoza igm, toksoplazmoza igg, tsh. Jutro też czeka mnie usg tarczycy i decyzja czy bedzie trzeba wykonać biopsję w ciąży. Trzymajcie kciuki dziewczyny!

To fajnie bo dzięki temu bardzo dużo zaoszczędzisz 😋
Powodzenia, żeby wszystko było dobrze 😊
 
reklama
O matulu...
Jak ja się okropnie czuję! [emoji1785][emoji1785][emoji1785]
Normalnie jak na kacu stulecia [emoji1785]

A jak u Was samopoczucie?
 
Do góry