reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej dziewczyny czy jest tu jeszcze jakas mamuska ktora karmi piersia i w nocy trzyma dzieciaka w swoim lozku? Czy tylko ja tak robie? Zastanawia mnie jak idzie spanie z takimi maluchami? Bo u nas tragedia, chodze pokrzywiona i niewyspana 😔

Jaaaa :)
Z młodszym spałam 2 lata (akurat mąż pracował tylko na nocki).
Chodzę wyspana, szczęśliwa że mogę przytulać małe pachnące ciałko :)
 
reklama
Good lód? 😍

rany, moje dziecko od kad jest ladna pogoda polubila gondole 🥰🥰🥰 wychodze z nia na minimum dwa spacery dziennie. Nareszcie !!! 🥳🥳🥳
Good loda mam 5 minut spacerem od chaty 🙈 a oprócz tego ciao papa czy coś w tym stylu i jeszcze jakieś dzisiaj znalazłam w osiedlu obok, ale nazwy nie pamiętam.
A good lood lata temu otworzył pierwsza miejscówkę na placu Wolnica, dopiero zaczynali i wtedy te lody były SZTOS. pracowałam obok i ciągle zesmy kupowali. Te smaki wtedy... Ech. Teraz to już nie ma porównania, są dużo gorsze 🤪 czasami jak sobie kupię jakiś smak to potem żałuję wydanej kasy bo jest słaby.
 
Młody na podwórku śpi sobie🥰
 

Załączniki

  • IMG_20210604_173305092_HDR.jpg
    IMG_20210604_173305092_HDR.jpg
    3,8 MB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry