reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
No moja Hania z nikim nigdy nie została. Tylko z mężem ale go nie liczę bo to też jego dziecko 😂jesteśmy na piersi i tak. Więc na noc bym sie bala ja zostawić. Zobaczymy jak to będzie najwyzej szybko skończę imprezę i pojde do pokoju. Jest to wesele na wyjeździe takze każde karmienie w spokoju w pokoju bedzie
U nas by było w mojej rodzinnej miejscowości, to w sumie nie wiem jakbym karmienie zorganizowała. Ale odpuściliśmy, bo Mała wymagająca uwagi non stop, a i w podróży czasami daje popalić - to 2h drogi, a czasami przy 20 minutach jest rozpacz okropna ;) Daje wtedy koncert pod tytułem "matka, czemu mnie pasami zniewolilaś"
 
U nas by było w mojej rodzinnej miejscowości, to w sumie nie wiem jakbym karmienie zorganizowała. Ale odpuściliśmy, bo Mała wymagająca uwagi non stop, a i w podróży czasami daje popalić - to 2h drogi, a czasami przy 20 minutach jest rozpacz okropna ;) Daje wtedy koncert pod tytułem "matka, czemu mnie pasami zniewolilaś"
mój ma dokładnie to samo dzisiaj jechaliśmy na moją szczepionke i siedział jak zbity kot i tylko patrzył na te pasy, zabawki nic go nie interesowało tylko na te pasy patrzył nie wiem może to kwestia dorastania 😜 i oczywiście zostawiałam ich z Mężem w samochodzie bo potem mieliśmy iść na spacer to zrobił mi taki armagedon że te 0,5h co musiałam czekać po szczepieniu lekarz zgodził się że był poczekała koło przychodni 😂
 
Pozdrawiamy!!
 

Załączniki

  • Screenshot_20210603_144615_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210603_144615_com.android.gallery3d.jpg
    360,3 KB · Wyświetleń: 105
mój ma dokładnie to samo dzisiaj jechaliśmy na moją szczepionke i siedział jak zbity kot i tylko patrzył na te pasy, zabawki nic go nie interesowało tylko na te pasy patrzył nie wiem może to kwestia dorastania 😜 i oczywiście zostawiałam ich z Mężem w samochodzie bo potem mieliśmy iść na spacer to zrobił mi taki armagedon że te 0,5h co musiałam czekać po szczepieniu lekarz zgodził się że był poczekała koło przychodni 😂
... i dlatego na szczepienie sama pojechałam, chociaż mąż chciał byśmy wszyscy pojechali 😂
Jaka duuuża 😍
 
Hej dziewczyny czy tu coś widać czy mam omamy? Mam wrażenie że widzę blada różowa kreseczkę... 13dpo, dzień przed miesiączka.
 

Załączniki

  • IMG_20210603_155805.jpg
    IMG_20210603_155805.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 83
Hej dziewczyny czy tu coś widać czy mam omamy? Mam wrażenie że widzę blada różowa kreseczkę... 13dpo, dzień przed miesiączka.
Ja widzę jedną kreskę, ja na pierwszym teście miałam 2 grube kreski, więc wątpliwości nie było, a i tak się łudziłam, że to nie ciąża 😂 ale test robiłam kilka dni po dniu spodziewanej miesiączki. Powtórz test na kilka dni 😉
 
reklama
Do góry