reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ją jedynek zużyłam 2 paczk małe i i tylko dlatego że dostałam w szpitalu teraz aktualnie na 2 śmigamy
 
reklama
Dziewczyny a ile czekacie z wyjściem na spacer z maluchem??? U nas jeszcze leży śnieg i wieje wiatr, ale jest ciepło, ja bym wyszła chociaż na taras, ale wszyscy wokół marudzą że jeszcze za wcześnie( łącznie z moim mężem), Lidka ma już 2 tygodnie, ze starszą córką w listopadzie już zaczęłam wychodzić...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emma dokładnie 2 tygodnie, w tym 3 dni werandowania, mamy za sobą już 3 spacery, dwa nawet po półtorej godziny. Dziś nie wyjdziemy bo pada i bardzo wieje.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emma my wyszliśmy na spacer jak maluszek miał 8 dni, nie werandowaliśmy wcześniej tylko na początku spacerowaliśmy krócej.
 
Nam dziś mija tydzień od porodu ale akurat się pogoda popsuła, pada i wieje wiec nam odpada spacer a nawet werandowanie na balkonie. Zobaczymy jak potem będzie a jakby co to w przyszłym tygodniu wyjdziemy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ninka dzisiaj okropnie płakała wieczorem i potem krótka przerwa i znowu do 2 w nocy. Nie wiem co to było. Chyba brzuszek, ale nie podginala nóżek, to nie wiem. Nawet pierś nie pomagała. Co to może być? Iść z nią do lekarza? Dzisiaj jest ok.
 
Dzieki za mile przyjecie :)

Emma przytulam! Super, ze coreczka cala i zdrowa!

Odnosnie spacerow, u nas pierwszy byl po 10 czy 11 dniach. Poczatkowo uchylone drzwi balkonowe i tak stopniowo blizej tych drzwi i blizej. Pozniej balkon i w koncu spacer ;)
 
reklama
Marlena ja nie pomogę bo sama bym nie wiedziała, ale gdyby ponownie tak płakała to poszłabym do lekarza.
My sobie dziś leżymy brzuszek do brzuszka, rano sobie na tatusiu leżał godzinę. Mój mąż ma wciąż wolne, gdybym wcześniej wiedziała to bym się tak nie stresowała ze noe będzie z kim dzieci zostawić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry