reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Tak myslalam. Bylam ciekawa czy uda sie utrzymać drugie maleństwo. Cudowna wiadomość z rana! Gratulacje dla Was jeszcze raz [emoji8]
 
Hej dziewczyny nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta, zaczynałyśmy razem to forum, ja z ciążą bliźniaczą w której jedno z dzieci obumarło, dlugo tu nie zaglądałam, a tu tyle się działo i tyle dzieci szczęśliwie przyszło na świat, ja 06.02 urodziłam przez cc Lidię 3620g 10pkt. Nasza walka o jedno z bliźniąt zakończona sukcesem, jestem najszczęśliwszą osobą na świecie[emoji7]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!!! Jak miło słyszeć ze wszystko się dobrze skończyło!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak ja czytam ponownie jakie te dzieciaki niektóre małe to aż w szoku jestem. Nasze z Rozmaryn to prawie dwa razy większe! Tez bym się bała ubierać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No bo Ty i rozmaryn to rekordy w drugą stronę ;) Ale faktycznie chyba im większy bobas tym łatwiej obsługiwać bez obawy, że się go uszkodzi dotykiem ;)

Kto dziś rodzi? Bo ja na pewno nie ;)
 
Marlena my się właśnie zastanawiamy nad przesiadka z pieluch zerowek na jedynki;)
Emma cudo wna wiadomość, gratulacje

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marlena my się właśnie zastanawiamy nad przesiadka z pieluch zerowek na jedynki;)
Emma cudo wna wiadomość, gratulacje

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Myślisz, że powinnam zerówki kupić? Bo ja mam 1 na początek, niby one są 2-5kg, a zerówki do 2,5kg więc uznałam, że za małe skoro on już 3300 ma.
 
reklama
Wszystkozajęte ja wiedziałam, że Wiktor bedzie mały i dlatego kupiłam. Zuzylismy 3.5 paczki. Ja bym nie kupowała na Twoim miejscu. Jak jedynki będą za duże, to w każdym Rossmannie są zerówki z premium care

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry