reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ojej dziewczyny skurcze mnie męczą ale ciagle takie same... jeszcze sie nie rozkręca.... juz sie od południa mecze... i noc mnie czeka, az sie boje, spanie to z głowy mam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ojej dziewczyny skurcze mnie męczą ale ciagle takie same... jeszcze sie nie rozkręca.... juz sie od południa mecze... i noc mnie czeka, az sie boje, spanie to z głowy mam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Barnek a na kiedy masz termin? Bo nie ma Cię na naszej liście :) dobrze by było jakbyś mogła odpocząć i nabrać sił ale łatwo mówić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisałam dzisiaj, że bóle odeszły jak ręką odjął? Ojj wróciły wróciły, bolało, teraz się mała uspokoiła to jest luz. zazwyczaj jak zaczynało mnie boleć to myk do łóżeczka, teraz będę próbowała rozchodzić
Nie mam piłki do ćwiczeń, ale mam pufe, to sobie ją do skakania wykorzystuję. Śmiesznie wygląda :)

Barnek - jeszcze trochę cierpliwości i wytrwałości :)

Ja też jestem bardzo zadowolona, że tyle doświadczonych mam na forum mamy :)
 
Barnek a na kiedy masz termin? Bo nie ma Cię na naszej liście :) dobrze by było jakbyś mogła odpocząć i nabrać sił ale łatwo mówić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Termin mam na 16.02, Wiec jeszcze chwila. Nie spieszy mi sie jakos z porodem, moge czekać tylko nie z takimi bolącymi skurczami. Bo mnie bolą niemiłosiernie, najpierw były co 10min, 7 min 5 min, odszedł czop i sie trochę wyciszyły, a teraz znów sa. Ale nie regularne, krótkie i
Mega bolące. Na IP juz dzwoniłam, ale według nich za wcześnie na przyjazd.
Pewnie nici ze spania:( tylko będę po chałupie łazić.

M mnie cały czas, w trakcie skurczu masuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś tez było o wiotkości krtani dzidziusia, podobno to samo przechodzi do 6 mies.
Kurczę położna powinna być profesjonalna i mieć wiedzę i wyjaśnić ci wszystko. Przecież po to przychodzi. A czasem się takie trafiają ze aż strach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie, ale ja nie doświadczona a miałam wrażenie że wiem więcej :)

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Mam skurcze coraz bardziej bolesne średnio co 10 minut. Poczekam jeszcze chwilę i pójdę pod prysznic.

Właśnie czytałam artykuł o tym że można przyjechać do szpitala za późno...że lepiej jechać wcześniej. Ale za wcześnie to ja też mie chce :-( jak czytam ile niektóre z was siedziały w szpitalu to mam motywację dalej siedziec w domu.

Problem się pojawia teraz bo...nie ma mnie kto zawieść do szpitala. Jeszcze nie dałam znać mojemu i nie wiem kiedy to zrobić...potrzebuje na ogarniecie sie i dojazd około godziny :-( do tego pół na dojazd do szpitala....

Najbardziej niepokojące jest to że moja kotka która na codzień jest mega samotnikiem i odludem leży właśnie przy mnie na łóżku, coś do mnie gada bo czasem miauczy... I się lasi! To chyba najwiekszy znak że coś się dzieje ;-)

Dobra po następnym skurczu ide pod prysznic :-)
 
reklama
Do góry