reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Magdalena79 trzymajcie się dzielnie ważne ze pod opieką lekarzy i w szpitalu.

No dzisiaj to naprawdę bym siedziala i ryczala tak już miałam dość po kokardki dosłownie ale maluszek najważniejszy damy rade jeszcze :)
 
reklama
Magdalena jak klikasz "odpowiedz" to pod cytatem "quote" wpisujesz swoją odpowiedź i dopiero wystawiasz komentarz

Densik:( Tulam, szpitale to okropne miejsca. Jesteś bardzo dzielna, już tak długo leżysz, dasz radę Kochana do końca dla dobre Okruszka
 
Jest taka możliwość i byłabym za tym żeby mnie przywieźli. Może jutro się okaże. Ale mam nadzieję że to tylko alarm i adaś zechce jeszcze posiedzieć w brzuszku.
 
Co do tego zamkniętego to można by zamknąć, bo faktycznie może nie każdy będzie chciał umieszczać fotek maluchów... tylko ja mam taki problem, że na ten już zamknięty nie umiem trafić... i nie rozumiem czy to jakiś nowy będzie zamknięty, czy wszystko tu, czy ten już zamknięty... mam nadzieję, że nie poplątałam [emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdalena jak klikasz "odpowiedz" to pod cytatem "quote" wpisujesz swoją odpowiedź i dopiero wystawiasz komentarz
Densik:( Tulam, szpitale to okropne miejsca. Jesteś bardzo dzielna, już tak długo leżysz, dasz radę Kochana do końca dla dobre Okruszka

Właśnie się trochę pogubiłam, widać że dawno mnie tu nie było. Dzięki za uwagę, mam nadzieję że nie ppknociłam.
 
upload_2017-1-15_22-18-20.png

Tak to powinno wyglądać
 

Załączniki

  • upload_2017-1-15_22-18-20.png
    upload_2017-1-15_22-18-20.png
    28,7 KB · Wyświetleń: 292
Magdalena trzymaj się dzielnie, lekarze wiedzą co robić.
Densik ja czasem to sobie nawet muszę popłakac, od razu mi lepiej wtedy [emoji6] podziwiam Cie Kochana szpitale to nie za fajne miejsca, a Ty i tak nieźle to znosisz. Jak pomyślę o Tobie to nawet mój depresyjny stan wydaje się taki trochę wysssany z palca [emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem za przeniesieniem się na zamknięty, albo zamknięciem tego. Marcówki zdecydowana większość postów mają na zamkniętym, jest też wątek ogólny, żeby mogły nowe osoby dołączać i jeśli one się udzielają na tym ogólnym to są zapraszane na zamknięty. Tak samo nieaktywne od dawna osoby są usuwane z zamkniętego, żeby zachować jakąś tam prywatność i mieć aktywną społeczność, a nie tylko tabuny czytaczy. Co do dodawania nowych wątków przez poboczne osoby to ja akurat tego nie zauważam bo korzystam tylko z aplikacji w sumie i zaglądam w subskrybowane, ale porządek musi być :)

Magdalena w szpitalu jesteś nadal tak? Sterydy na płucka dostałaś?
 
Do góry