reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja też na 2016 nie powinnam narzekać, w końcu po ponad 3 latach to dla nas rok ciąży :) No i udało się budowę domu sfinalizować, jeśli 2017 nie będzie gorszy to będę zadowolona :) Jedziemy właśnie do siostry na małą posiadówkę, oprócz mnie jeszcze jedna abstynentka choć nie ciężarna ;)

Wszystkiego dobrego dziewczyny! Do siego roku :)
 
reklama
Witamy się wieczorowo , w łóżku , w piżamie , w szpitalu i najważniejsze nadal w dwupaku :) mąż akurat pojechał do domu a my zaraz przełączymy sie może na Warszawę albo inne zacne miasto hihi książka w dłoń i zapewne prześpimy sylwestra :)

Lutoweczki udanych "imprez" życzę , zdrówka , szybkich , bezbolesny i szczęśliwych rozwiązań o czasie , spełnionego macierzyństwa :)
 
Tak w sumie nigdy nie myslalam o problemach przy karmieniu piersią ale odkad poczytałam o tym, ze kilka z was ma obawy to sama zaczelam sie niepokoic [emoji30] Ale w zasadzie bedzie co ma byc i moje obawy nic nie zmienia.

Ja juz najedzenie sie zaliczylam wiec moge isc spac [emoji23] Miska ogorkow zielonych i pomidorow w wannie byla super, potem garsc michalkow i obie z Pola możemy zakończyć imprezę na dziś.

A w ogole to milej zabawy tym spedzajacym sylwestra w wiekszym gronie [emoji8]



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wielkość piersi nie ma żadnego znaczenia. To, czy teraz w nich coś jest, tez nie.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie, Jagódka ma racje. Ellie ja nie miałam mleka w żadnej ciazy (teraz może wycisne parę kropelek) a po porodzie miałam mnostwo, nie ma się co martwić na zapas dopóki nie urodzisz.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny życzę każdej z osobna aby Nowy Rok był jeszcze lepszy :) Zycze oczywiscie bezbolesnych porodow i zdrowka dla naszych pociech w brzuszkach.My świętujemy Sylwestra i urodzinki synka -Piccolo już byl;) Mała chyba dzis tez świętuje bo tak sie wierzga w brzuchu ze masakra. ;)
 
Ostatnia edycja:
Siedzę sobie na kanapie i robię zdjęcia tańczącym dziewczynom i tatusiowi. Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny, szybkich i łatwych porodów, szybkiego powrotu do formy. Napijemy sie za rok [emoji3]
88110643dfb955d3531450348b594e7b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam w Nowym Roku:) Jak plany wypala, to i za rok się nie napije, bo będę jeszcze karmić;)
Mam nadzieję, że dobrze się bawiłyscie i nikt nie urodził:)
Ja padlam o 23, potem się wściekalam od 23:50 przez 45 minut bo tak walili petardami, że miałam jasno w sypialni. Już dawno nie było tyle fajerwerków w okolicy. Pewnie córcia się ucieszyła:) Melduje, że moje wino bezalkoholowe po kilku łykach zaczyna być naprawdę dobre i całkiem niezły z niego substytut wina wytrawnego:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry