reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Cześć dziewczyny:)) podczytuję Was w zasadzie od samego początku, ale jakoś nie chciałam się na portalu rejestrować wcześniej. Jak widać zmieniłam zdanie.
Termin mam wstępnie na 15.02.2016r. jutro zaczynam 22 tydzień:) w czwartek badanie połówkowe, nie mogę się doczekać!! U nas na 80 % będzie dziewczynka, choć nam to tak naprawdę obojętne. Chcemy po prostu naszego bobaska:) Niby w drugim trymestrze miałam tryskać energią, a muszę wam powiedzieć, ze jej przypływ jakoś mnie mija. Ciągle bym tylko spała i spała, mimo że walczę z tym:)
Przywitałąm się, pomarudziłam, także do miłego "ułyszenia":))
 
reklama
Witam nowe koleżanki [emoji4]
Agatuca mam to samo z piersiami, szczypia, kluja i są wielkie
Powodzenia na wizytach!

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji307][emoji179][emoji738][emoji307][emoji178]
22tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
Cześć Jenny_1502, miło Cię gościć ;)
kasia.zosia - brzuch twardniejący po seksie to normalna sprawa, wydziela się oksytocyna i napinają mięśnie. Tak słyszałam, tak czytałam w jakimś poradniku, ale dopytaj.
Ja wczoraj byłam na warsztatach Bezpieczny Maluch, całkiem fajna sprawa, baaardzo żałuję, że nie było ze mną męża. Dla przyszłych rodziców świeżaków to naprawdę był zbiór niezbędnych informacji.
No i darmowe próbeczki-też miło.
U nas dziś leje, paskudnie jest.. już jesień.
Trzymajcie się, miłego :)
 
Cześć Dziewczyny, cześć Jenny!
Ja dziś nietypowo jak na mnie już po śniadaniu, ubrana, z makijażem.. Czekam na stolarzy:p Dziś poranek zaczął się od tego, ze skończył się cukier, myślę sobie, no i z czym ja tym chłopom kawę zrobię? No to do teściów, uff mają zapas, bierz ile chcesz. Klaudia w szkole, Młody chwilowo u babci rządzi, bo musiałam jeszcze na górze pokoje ogarnąć
 
Cześć Dziewczyny, cześć Jenny!
Ja dziś nietypowo jak na mnie już po śniadaniu, ubrana, z makijażem.. Czekam na stolarzy:p Dziś poranek zaczął się od tego, ze skończył się cukier, myślę sobie, no i z czym ja tym chłopom kawę zrobię? No to do teściów, uff mają zapas, bierz ile chcesz. Klaudia w szkole, Młody chwilowo u babci rządzi, bo musiałam jeszcze na górze pokoje ogarnąć
Jagodka mieszasz z tesciami? koło tesciow?
 
Cześć Jenny_1502, miło Cię gościć ;)
kasia.zosia - brzuch twardniejący po seksie to normalna sprawa, wydziela się oksytocyna i napinają mięśnie. Tak słyszałam, tak czytałam w jakimś poradniku, ale dopytaj.
Ja wczoraj byłam na warsztatach Bezpieczny Maluch, całkiem fajna sprawa, baaardzo żałuję, że nie było ze mną męża. Dla przyszłych rodziców świeżaków to naprawdę był zbiór niezbędnych informacji.
No i darmowe próbeczki-też miło.
U nas dziś leje, paskudnie jest.. już jesień.
Trzymajcie się, miłego :)
Niby tak, tez to czytałam ale do tego doszedl jeszcze inny objaw, o ktorym nie chce mowic przed piatkowa wizyta, zeby nie zapeszac, martwic itp. To twardnienie po seksie mija mi co prawda w przeciagu minuty ale jest tak mocne jak nigdy, tzn w kazdej ciazy uprawialam sex i mi sie to nie zdarzalo. Ale kto wie, kazda ciaza moze byc inna :)
Fajnie, ze ci sie podobalo, ja bym poszukala jakiegos warsztatu u siebie, ale prawdopodobnie nie mialabym czasu
 
Cześć dziewczyny:)
witam nowe mamusie:)
w końcu Was nadrobiłam, u mnie bardzo aktywny weekend:) w sobotę pojechaliśmy do Pl i zrobiliśmy tam roczek synkowi, dużo się działo, a wczoraj już wróciliśmy tutaj. Myślę, że teraz już będę na bieżąco:)
 
Kasiu, tak, mieszkam z teściami, oni mają dwa dolne pietra, my dwa górne.
Kurcze, ja to ostatnio mam pecha. Facet przyjechał sam, bo kolegę połamało, w związku z tym nie skończy tego jutro, tylko w piątek najwcześniej:( Trochę mi to pokrzyżowało plany nie ukrywam, ale nic nie poradzimy.
Do smyka dotarła jedna moja paczka (wzięłam odbiór w sklepie), a drugiej nie ma:/ Napisałam im maila co z tą drugą, bo nie chcę dwa razy jeździć.
 
Mamuśki kochane, doświadczone.
Pytanie o rożek, tudzież becik - ile ich potrzebuję tak naprawdę? 1 do szpitala?
A na co dzień też 1?
Czy ma być sztywny, miękki. Czy mogę wybrać przez internet czy ma być niewiadomo jaki bajerancki?
Zwykły, bawełniany?
 
reklama
Mamuśki kochane, doświadczone.
Pytanie o rożek, tudzież becik - ile ich potrzebuję tak naprawdę? 1 do szpitala?
A na co dzień też 1?
Czy ma być sztywny, miękki. Czy mogę wybrać przez internet czy ma być niewiadomo jaki bajerancki?
Zwykły, bawełniany?
wg mnie dwa rożki będą w sam raz, jak jeden będzie w praniu to jest drugi. Dla mnie najlepsze są zwykłe rożki bawełniane bez żadnych dodatków i udziwnień. Tylko że to moja subiektywna ocena
 
Do góry