reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojnabig będzie Tymon czy Tymoteusz? :)
Ja jestem na Adasia przygotowana bo mam juz w.domu Majke a to też niezły urwis. W dodatku chłopczyca więc na młodego juz czekają samochody po siostrze :D

Kupujecie już ubranka? Ja mam fioła i mam już sporo. Z Majką tez też tak miałam a myślałam ze przy drugim dziecku się juz tak nie szaleje[emoji14] teraz wyprzedaje ubranka po córce żeby zrobić miejsce bo wszystko czekało na druga córeczkę :D Niewiele się nada dla synka[emoji14]

Dziewczyny czy widać moje suwaczki? Na apce nic nie ma a wczoraj na kompie były widoczne[emoji14]



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Suwaczki widać.
Joanna gratuluję synka!
Turluturlu, myślę, że to relaksyna tak działa i trochę luzuje nam się cała miednica, stąd takie dziwne wrażenia.
 
Sojnabig będzie Tymon czy Tymoteusz? :)
Ja jestem na Adasia przygotowana bo mam juz w.domu Majke a to też niezły urwis. W dodatku chłopczyca więc na młodego juz czekają samochody po siostrze :D

Kupujecie już ubranka? Ja mam fioła i mam już sporo. Z Majką tez też tak miałam a myślałam ze przy drugim dziecku się juz tak nie szaleje[emoji14] teraz wyprzedaje ubranka po córce żeby zrobić miejsce bo wszystko czekało na druga córeczkę :D Niewiele się nada dla synka[emoji14]

Dziewczyny czy widać moje suwaczki? Na apce nic nie ma a wczoraj na kompie były widoczne[emoji14]



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Tymoteusz, ze względu na to, żeby jakoś brzmiało z nazwiskiem ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna super wieści I gratulacje synka :)

U nas wstępnie Maksymilian i pewnie tak zostanie :) podoba mi się również Kajetan i Tymoteusz ale moje mężowi nie bardzo i będzie Maksiu :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
Turluturlu ja mam takie odczucia czasem, ale mnie to już regularnie miednica boli.

Joanna gratuluję synka:)

Jagódka dzia za info o tej wyprzedaży w Matherhood:) zakupiłam pieluszki i otulacz. A miałam nic do nowego roku nie kupować :p

U nas ostatnio intensywnie. Weekend nam minął na spacerowaniu i zakupach. Pogoda wykańcza, głowa boli codziennie i jeszcze w nocy się budzę i spać nie mogę :/
 
reklama
1473779948-geldbf.jpeg

W całym domu pachnie jablecznikiem :))) aż mój syn się obudził i kopie strasznie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry