reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Grabcia - i nie doskwiera Ci teraz? bo ja jak wrak, a lekami nie chce sie szpikowac teraz..

sojnabig - gratulacje :) ja z 4 tyg i tez moze sie dowiem :)
Doskwieralo zwłaszcza w lezeniu na wznak i czasami przy schylaniu Ale sa na to sposoby [emoji5]polecam dobrego fizjoterapeute- dobrego tzn takiego który Nie zleci masażu bo takich rzeczy Nie wolno masować bo będzie tylko gorzej...dobry zleci ćwiczenia do wykonywania nawet w domu lub zastosuje taping- takie kolorowe plastry ale dobrze założone działają cuda [emoji5]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagódka super dekoracje :)

Też mam problemy z kręgosłupem i ostatnio daje mi się we znaki ale najgorzej jak stoję to masakra i oczywiście leżenie , czasami śpię albo leżę w takich pozycjach ze mój mąż się zastanawia jak ja to robie :) .
 
Siedzę na poczekalni i zaraz jajo zniosę, jak ja nie lubię czekać na wizyty[emoji45] z nerwów chodzę ci 5 min do WC. Grupy nie widzę, ale w sumie to mnie tu dobrze. Jagódka szacuneczek - piękne dekoracje Ci wyszły [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedzę na poczekalni i zaraz jajo zniosę, jak ja nie lubię czekać na wizyty[emoji45] z nerwów chodzę ci 5 min do WC. Grupy nie widzę, ale w sumie to mnie tu dobrze. Jagódka szacuneczek - piękne dekoracje Ci wyszły [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Też tego nienawidzę a dzisiaj rano jak mialam wizytę to był poślizg 40 minut...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedzę na poczekalni i zaraz jajo zniosę, jak ja nie lubię czekać na wizyty[emoji45] z nerwów chodzę ci 5 min do WC. Grupy nie widzę, ale w sumie to mnie tu dobrze. Jagódka szacuneczek - piękne dekoracje Ci wyszły
powinnaś widzieć grupę o jesteś do niej dodana spróbuj przez link https://www.babyboom.pl/forum/grupy/lutowka-2017.1065/ . Grupę założyłam bo nie wszystkie informacje i zdjęcia nadają się na forum publiczne. W moim otoczeniu jest bardzo dużo ciężarnych i nie chciałabym żeby o szczegółach mojej ciąży wiedziały osoby których nie lubię.
 
Taka zamknieta grupa jest super tylko szkoda ze nie ma jej tutaj tak jak inne posty nasze brzuszki itp... Bo ja nie wiem jak tam wchodzic oprocz linku... Agatucca poznasz dzisiaj plec ?
 
reklama
ellie123 żeby zrobić forum zamknięte tutaj musiałybyśmy mieć moderatora forum bo taki zwykły użytkownik nie może tego zrobić. Teoretycznie jak jesteś dodana do grupy to nowe posty powinny Ci się pokazywać w powiadomieniach (przynajmniej ja tak mam)

zrobiłam listę lutówek bez komentarzy tylko nie mam wszystkich danych: klauduska, monksu, turluturlu, wszystkozajęte nie mam Waszych terminów porodu. Dodatkowo nie pamiętam u kogo potwierdzona jest płeć. Piszcie mi tu albo wyślijcie prywatną wiadomość
 
Ostatnia edycja:
Do góry