reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Wszystkozajete Biore,biore Luteine :) z tym ze te infekcje dziwne byly juz przed ciaza i pojawiają sie po każdych przytulankach, także to mnie martwi. Nie doszłam po Białego Jelenia dziś :/ koszmarnie się czuje. Zawroty głowy,glowa cmi. Do niczego dziś. U mnie 2 trymestr zaczął się jako tako..2tyg było ok A teraz wszystko od tygodnia wróciło ze zdwojoną siłą
Kochana wymaz z członka niech mąż zrobi dostanie wtedy antybiotyk jeśli coś mu dolega. Tak samo Ty zrób sobie czystość pochwy mi teraz lekarz pobierał wymaz.

No i co mogę polecić, bo też mieliśmy ten problem... Do higieny intymnej PROWAG i Prowag żel do smarowania. Po myciu po seksie, ma kwas mlekowy w składzie i chroni przed bakteriami.
 
reklama
Airfix mnie przez pierwszy miesiąc (wtedy mieliśmy zakaz bzykania) też nie podrażniała, a później masakra. Po seksie tym bardziej - ten proszek zostaje w środku i po prostu dochodzi do mechanicznego uszkodzenia. Też myślałam, że mi się infekcja przyplątała, po dwóch dniach od odstawienia wszystko przeszło jak ręką odjął :)
 
Oj luteina dopochwowa...:/ Nienawidzę, a też mnie czeka pewnie. Ja po kilku tygodniach dostaję na nią uczulenia i jest sajgon:/ bleee
 
Asia Stosuję A raczej próbuje stosować Abiofem ale jaki kolwiek kontakt z kwasem mlekowy to jest ałaa,nawet lekarz jak dopochwowe robił usg miał żel z kwasem i mówię mu ze nie wytrzymam.

Pogadam o tej Luteinie za tydzien, w sumie ja ją biorę przeszło pół roku już,wcześniej Duphaston dwa lata z przerwami na drugą fazę cyklu. Po tej podjezykowej znów mam nadzerki w buzi i mdli mnie, stąd chyba dał dopochwowa . No nic,zobaczymy
 
.jagodka jest jeszcze podjęzykowa albo duphaston, są też żele z progesteronem - serio nie warto się męczyć skoro nie jest to konieczne.
Podjęzykowa nie działa tak na szyjkę to raz, dwa duphaston brałam do teraz, właśnie go odstawiłam, to musi być coś aplikowanego w pochwie z progesteronem - więc lekarze dają luteinę.
 
Podjęzykowa nie działa tak na szyjkę to raz, dwa duphaston brałam do teraz, właśnie go odstawiłam, to musi być coś aplikowanego w pochwie z progesteronem - więc lekarze dają luteinę.

No to żel albo lutinus - on podobno tak nie podrażnia, ale też cena wyższa. Faktycznie przy szyjce wskazana dopochwowa aplikacja.
 
Podjęzykowa nie działa tak na szyjkę to raz, dwa duphaston brałam do teraz, właśnie go odstawiłam, to musi być coś aplikowanego w pochwie z progesteronem - więc lekarze dają luteinę.
O no i ja o szyjke mam też właśnie ta dopochwowa,bo była nisko bardzo i cusik tam jeszcze . Zobaczę co to za żel z progesteronem, tyle ze ja sobie refundacje od lekarza rodzinnego na tą Luteine zalatwilam to nie płacę dużo.
 
Jestem :) przepraszam, że tak późno ale zwariowany dzien :) juz padam :)
no ale najwazniejsze :D SYNUŚ :D lekarz mówi ze 100% chłopczyk :) w dodatku duży waży juz 230g a podobno tyle powinien miec za jakies 2 tyg :) wszystko jest w porządeczku :) tylko sie cieszyc :) jutro dodam zdjęcie :)
 
reklama
Do góry