reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja do was pisze z takim "problemem"... U mnie jest 16t3d Ale nie pokoi mnie jedna rzecz...od jakiegoś czasu czuje wilgoć mam jakby zwiększone upławy zostawiaja białe plamy na bieliznie...niby to normalne w ciąży Ale to moja pierwsza dzidzia i martwię się żeby to nie było sączenie wód... chce poznać wasze zdanie może któraś mamusia ma podobnie

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Po mojemu to albo zwiększona wydzielina albo infekcja.

Wszystkozajęte super wieści :)

Ja siedzę i przeglądam chusty do noszę ią dzieci. Z córką miałam nosidełko ale dopiero od 3 miesiąca i jakoś specjalnie wygodne nie było. Teraz jak bd znów mieć takiego płaczka to chusta mus have. A no i juz znalazłam instruktorkę od wiązania i klub kangura w moim mieście :p Aż zaczynam żałować,że się wcześniej nie zmobilizowałam.
 
Wlasnie sie zastanawiam nad tymi chustami, widze ze duzo dziewczyn je kupuje... bardzo fajnie wygladaja tylko zastanawiam sie czy bede ja uzywac.. Bo w sumie z samochodu do domu bedzie nosidelko, na spacer wozek... :)
 
Ellie ja mam prawie 2-latke i psa. Przez ten miesiąc może dwa bd miała kilka razy w tyg pomoc, a potem musze się zorganizować i tak myślę że ta chusta to bd dobry patent, żeby całą trójkę zabrać na spacer :p
Poza tym moja Ala miała etap od 4 miesiąca, że ciężko było ją na chwile zostawić, także sprzątanie, wieszanie prania itp z dzieckiem w nosidle. A że jakieś lipne mam to strasznie ciężko i niewygodnie było.
O chustach słyszałam same dobre opinie, jak już człowiek opanuje wiązanie ;)
 
No wlasnie chyba sie przekonuje .... :) a czy takie chusty trudno sie wiaze ? Wiem ze w Polsce organizuja kursy ale tu gdzie mieszkam nie ma i zastanawiam sobie czy dam rade ? Jakie chusty polecacie ? Moze jakis link ? A i jeszcze mam pytanie czy chodzilyscie / macie zamiar sie zapisac do szkoly rodzenia?
 
Ja do szkoły rodzenia idę na 100%. To moje podrwsze dziecko, ani ja ani mąż nie mieliśmy okazji "obsługiwać" noworodka, więc przyda się. W dodatku liczę na tą cześć z doradcą laktacyjnym.
 
reklama
Ja miałam chustę ale moje dziecko okazało się antychustowe i nie dało rady. W dodatku od drugiego miesiąca wózek tak ją parzył w plecy, że darła się w niebogłosy od razu po włożeniu. Przez 4 miesiące nasze spacery były tylko na rękach albo w foteliku sam. zamontowanym na stelażu wózka...
Taki typ mi się trafił [emoji6]

W szkole rodzenia nie byliśmy i wcześniej też nie miałam doczynienia z dziećmi. Ale po porodzie wszystko przychodzi jakoś intuicyjnie i po kilku dniach się człowiek super wprawia :)

Liliana - 27.05.2014
Czekamy na drugie maleństwo - 13.02.2017
 
Do góry