reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Asia3003 14tydz 6dni...dzidzia jest mniejsza jeszcze o 1 dzień i ma 8cm.
Nie wiem do kiedy są wyrostki, ale jak patrzę usg to jeszcze w 16-17 widać na niektórych. Więc ja już nic nie wiem. Zostaje czekać.
 
reklama
Airfix o kurcze u nas w 12tc maluch mial 8cm. Czy zapowiada się, że urodze wielkoluda? [emoji3] Jak raki grubasek bedzie to czysty tata, hehe. Co do opoznienia to az dziwne, ze az tyle. No ale nic sie nie Poradzi, takie uroki. Najważniejsze, ze wszystko w porządku!

Zazdroszczę wszystkim wakacji! Tych w Grecji i nad morzem, i w gorach. Moze po weselu skoczymy Gdzieś na weekend.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję udanych wizyt:)
Tym co wypoczywają lub się pakują na wakacje dużo słoneczka :)

Z tym nacięciem to mi położna tłumaczyła, że zależy od budowy matki i wielkości dziecka. I raczej w pl robią na chama.
Co do ćwiczeń mięśni kegla to słyszałam że one głównie na nietrzymanie moczu pomagają.

Ja ostatnio sił nie mam. Po 2 h spaceru z Alą nadaje się do położenia i pospała a gdzie obiad, pranie, sprzątanie... ogólnie się nie wyrabiam ze wszystkim. W dodatku zaczynam odczuwać rosnący brzuszek, potrafię się zasapać jak idziemy z zakupami, a wieczorem ciężko się ułożyć bo kręgosłup.
 
Airfix super ze wszystko dobrze :) ale jakie opuźnienie szok żeby aż do 23

A mi włosy garściami wychodzą jeszcze trochę i nie będzie co myć i czesac :( macie jakieś sposoby na to dozwolone w ciąży ?
 
Cześć Dziewczyny:) Trochę Was podczytuję codziennie, dziś napisałam, bo wreszcie dostęp z komputera.. o 15 mam usg prenatalne i proszę o kciuki:) Powoli łapię stresa.. Ty razem może się uda i mąż ze mną pójdzie.
Densik - tarczyca u Ciebie ok?
 
No nie ok bo choruje na tarczycę jestem po operacji usunięcia obydwu płatków mam tylko kikut jednego płata zostawiony. Przed operacja miałam nadczynność po operacji popadałam ze skrajności w skrajność od mega nadczynności do mega niedoczynności i teraz właśnie znowu niedoczynność mi się zrobiła. Wiem ze wtedy włosy lecą skóra sucha bo to wszystko mam ale włosy masakra poprostu :(
Kciuki za usg trzymane :)
 
Jagódka kciuki zaciśnięte:) czekamy na dobre wieści

Densik niestety póki nie wyjdziesz z niedoczynności to włosy bd lecieć:/

A zapomniałam napisać. Śniło mi się dziś, że urodziłam córeczkę :p z Alą mi się sprawdziło, ciekawe jak teraz.
 
Jagodka Dziś kciuki za Ciebie &&&& :)

Densik Ja znów tarczyce mam wyrownana, ale włosy najpierw się przetluszczaly, a od któregoś tyg strasznie sa suche i lecą tak ze boję się myć. Zresztą są tak suche ze nawet jak nie umyte kilka dni to nadal siano i puchate takie. Skórę też mam suchą jak diabli.
 
reklama
Do góry