reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Wszystkozajete super wieści po wizycie :)

U mnie oliwka stoi już miesiąc ale jak na razie robi za ozdobę i zbieracz kurzu a jeszcze ani razu nie użyta. Należałoby może zacząć się smarować :) tylko z lenistwa się nie chce.
 
reklama
Wszystkozajete Super wieści;) teraz będziesz odliczać czas do kolejnego usg:)

Densik Mój olejek już nie zbiera kurzu, już zdarzył zebrać cały hehe no nie lubię smarowania i już .Wypilam dzis no spe. ..jest lepiej. .tfu tfu
 
Te oliwki to macie jakieś specjalne dla ciężarówek czy takie najzwyklejsze? Niebawem pewnie coś przeciwko rozstępom będę kupować i nie wiem totalnie co. Raczej nie mam tendencji, mam na biodrach kilka bladziutkich z czasów dojrzewania, właściwie są niewidoczne. Ale z drugiej strony od nastoletnich czasów nie miałam dużych wahań wagi, za małolata 50-52kg, teraz 56, w porywach do 58 jak wody nazbieram i się najem. Dlatego nie wiem jak się skóra zachowa przy rozciąganiu tak naprawdę.
 
Ja niczym nie smaruje brzucha :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez nie, a oliwka dla ciezarnych juz 3 tyg chyba stoi....
a propos skory, jakies dziwne suche plamki mi sie robua, glownie na rekach, nie ma tego duzo, ale przed ciaza nie bylo [emoji21]
wszystkozajete super, ze wizyta ok!
ja odliczam niecierpliwie do 01.09, a poki co zaczynamy 15 tydz [emoji7] [emoji307]

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Ja tez nie lubię się smarować ale kupiłam z myślą o piersiach na początek bo juz zaczęły mi się małe robić ale odpuściły trochę to oczywiście nie smaruje. Mój mąż się śmieje ze to ze kupiłam tą oliwkę to nie znaczy że pomoże że trzeba jej używać. Ja mam z Rossmana ta Babydream dla mam przeciw rozstępom.
 
Te oliwki to macie jakieś specjalne dla ciężarówek czy takie najzwyklejsze? Niebawem pewnie coś przeciwko rozstępom będę kupować i nie wiem totalnie co. Raczej nie mam tendencji, mam na biodrach kilka bladziutkich z czasów dojrzewania, właściwie są niewidoczne. Ale z drugiej strony od nastoletnich czasów nie miałam dużych wahań wagi, za małolata 50-52kg, teraz 56, w porywach do 58 jak wody nazbieram i się najem. Dlatego nie wiem jak się skóra zachowa przy rozciąganiu tak naprawdę.
Nie chce straszyć bo może u Ciebie będzie inaczej, tez od genow zalezy. Mialam podobnie jak ty, zawsze waga w granicach 50-53. W ciazy przytylam 25kg i brzuch był ogromy. Niestety moja skóra w tej chwili po 2 ciążach to tragedia. Planuje w przyszłości operacje plastyczna żeby się jej pozbyc. Teraz nie smaruje bo mam taki nadmiar skory, że już nic mi się nie rozciągnie bardziej.
 
Kasia.zosia straszysz! :p mama i siostra dużo w ciążach nie przytyły, tyle co brzuchy wyskoczyły, rozstępów nie miały, mam nadzieję, że będzie podobnie. Chociaż one obie były młodsze w ciążach swoich niż ja teraz, a wiadomo z wiekiem skóra traci elastyczność. W dodatku mam Hashimoto, ono też ze skóry papier robi, choć dzięki diecie i suplom udało mi się to ogarnąć.
 
Kasia.zosia straszysz! :p mama i siostra dużo w ciążach nie przytyły, tyle co brzuchy wyskoczyły, rozstępów nie miały, mam nadzieję, że będzie podobnie. Chociaż one obie były młodsze w ciążach swoich niż ja teraz, a wiadomo z wiekiem skóra traci elastyczność. W dodatku mam Hashimoto, ono też ze skóry papier robi, choć dzięki diecie i suplom udało mi się to ogarnąć.
u mnie wlasnie mama (4ciaze), siostra (2) i ja zawsze min 20 na plusie. Dla mnie ta rozciągnięte skóra to nie jest jakiś wielki problem na co dzien, czasem jak mam gorszy dzień to sobie myślę co się stało z moim pięknym dwudziestoletnim brzuchem :D
 
Ja używam krem i olejek przeciw rozstępom firmy Mustela, bo bardzo szybko sie wchłaniają i człowiek się potem nie lepi. Moja siostra ich używała - rzeczywiście są skuteczne

Aha a co do libido to jest taka książka: udany seks podczas ciąży. Piszą że jeśli nie ma przeciwwskazań to warto podtrzymywać seksualną więź z partnerem, a kobiety które rezygnują zupełnie z sexu na czas ciąży potem żałują tej decyzji... to tak pod rozwagę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystkozajete super wieści po wizycie:)
Ja w tej ciąży niczym się nie smaruję w poprzedniej smarowałam od początku po kilka razy dziennie i nic to nie dało, więc teraz szkoda mi na to czasu
 
Do góry