reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Pytanie do mam, które zaczęły już drugi trymestr? Wam też tak wzrosło libido? Ja ganiam za mężem jak tylko mam chwilę ale on nie narzeka :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie wzrosło ale ja boję się używać sobie zbyt często.
Airfix a nie możesz powiedzieć że jesteś chora jakieś poważne zapalenie pęcherza albo coś w tym stylu?
 
reklama
Airfix może znajdzie się jakieś wyjście z tej sytuacji żeby jednak nie jechać.

Sojnabig u mnie libido na dużym minusie. Raz ze u nas nie wskazane a dwa choćbym mogła to i tak teraz to już napewno dopiero po porodzie :( akurat się takiego strachu najadlam zaliczyłam paniczny płacz i szybka wizytę u lekarza. Lekkiego brudzenia dostałam i oczywiście czarne wizje ale na strachu się skończyło.
 
Sojnabig Myślałam ze w drugim trymestrze mi wzrośnie ale nic z tego. Dalej minus zero ;) w pierwszej ciąży od początku do samego konca wysokie bylo:)

Rozmaryn Pęcherz to będzie za słabe hehe matka powie "nie wymyslaj". Ona też jest ciężka w tej kwestii. W pierwszej ciąży w 9 miesiącu skurczów na chodniku dostawalam to jeszcze się darla ze mam nie wymyślać i iść szybciej jak stałam w pół zgieta na chodniku. Mama jest z tych z starej daty ze ciąża to nie choroba, a imprez żadnych nie opuszcza,wręcz patrzy gdzie by się wprosic. Właśnie z mężem myślimy co zrobić, a ja zagryzam znów zeby z bólu brzucha,wzięłam Luteine dodatkowa. Podłogę tylko dziś zmylam i takie bóle :/
 
Pytanie do mam, które zaczęły już drugi trymestr? Wam też tak wzrosło libido? Ja ganiam za mężem jak tylko mam chwilę ale on nie narzeka :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od początku ciąży mam takie libido że hej! No i tak się szczerze jak szczerbaty na suchary bo kategoryczny zakaz czegokolwiek... a jakie mam sny... szał.

Airfix ja bym męża wysłała niech w Twoim imieniu przeprosi bo masz zapalenie płuc i leżysz :p
 
Airfix a nospe bierzesz ? Nie dobrze ze tak mocno Cię boli a lekarzowi mówiłaś ? Ja mam bóle bo bokach jakby jajniki to czy boli czy nie narazie mam brać 3 razy dziennie po tabletce żeby się wyciszylo.
 
Densik Mój lekarz na urlopie i wizytę mam 18-tego ( przed ta impreza)...A temu na genetycznych mówiłam w czwartek to mi mowi- wiazadla.... pomyślałam - sam jesteś wiazadlo;) mam Luteine 100 tylko, dwa razy dziennie. Może tej no-spy spróbuję faktycznie.
 
No spa nie zaszkodzi a może akurat Ci po niej przejdzie trochę. Luteine tez biorę swoją drogą i mimo to jeszcze nospe mam brać a wychodzi ze mamy podobne bóle , może akurat coś da :)
 
Densik Mój lekarz na urlopie i wizytę mam 18-tego ( przed ta impreza)...A temu na genetycznych mówiłam w czwartek to mi mowi- wiazadla.... pomyślałam - sam jesteś wiazadlo;) mam Luteine 100 tylko, dwa razy dziennie. Może tej no-spy spróbuję faktycznie.
Ja bym po prostu nie poszla. My z mężem jesteśmy w rodzinie znani z tego ze jak nie mamy ochoty to nie przychodzimy. Ale wiadomo w każdej rodzinie są inne relacje wiec nie zawsze tak się da. Powiedz moze ze Ci lekarz kazał leżeć właśnie na tej wizycie. Zawsze w ostatniej chwili można odmowic.
 
reklama
Do góry