reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Monsku super wieści :)

U nas jeżeli chodzi o imiona to na razie na pierwszym miejscu Natalia , Anastazja a chłopiec Tyberiusz , Filip ale do lutego zapewne wszystko się zmieni :)
 
reklama
A ja dzisiaj mezowi przedstawilam liste imion - statystyki o ktorych wspominalam. To przy brajanach i dżesikach zwatpil i kazał to wylaczyc bo tylko nerw go tracil :D wiec chyba tez poczekamy az bedzie wiadomo kto zamieszkal i wtedy bedzie burza mózgów.

A my po pierwszym USG, wg tego genetycznego wszystko ok, jeszcze tylko wyniki z krwi i bedziemy wiedziec, nie powiem bo straaaasznie mi ulzylo :)

ale fajnie, ze ciagle nas przybywa! Fajnie sie Was czyta; czytam o pomidorach i mysle czy ja tez powinnam jakies zaprawy zrobic? potem o slubie- przypomina mi sie wlasny..kogos mdli - mnie tez :) itd itd

ja pewnie do bozegonarodzenia bede pracowac, jak bedzie wszystko ok

Z jednej strony zazdraszczam tej pracy bo jak leże kolejny miesiac w domu to niedlugo na dupie odlezyn dostane. Ani nigdzie wyjsc bo ciagle plamie i kluje. I siedze tak ten truten.
Ja moj ślub milo wspominam - nic bym nie zmienila. Nie mielismy wesela a obiad dla najblizszych a po 2 tyg impreze dla znajomych. Dla mnie -idealnie :) Nic na siłe, nic na pokaz, zero disco polo, zero wodzirejów, pierwszych tanców, oczepin. A jak dojdzie do chrzcin za hen hen to tez zrobie po swojemu :) A nie imprezy na niewiadomo ile osób.

Z tymi mdlosciami to moge sie podzielic bo jakby juz coraz lzej sie robi, ale z mila checia oddam to co zostalo :D
 
No my mamy zagwostke jeśli chodzi o imiona - bo bym chciała uniwersalne żeby tak samo się pisało i w Irlandii i w Polsce , tylko jakie tu wybrać , mi się Aurelia podobało ale W . Mówi ze nie ma mowy , dla facecika nam się Remigiusz podoba ale gdzie taki Remek w Irlandii będzie cały czas musiał spelowac swoje imię (a to wkuu) , Tymoteusz mi się podoba ale też nie damy tak, a co nam zostaje to nie wiem będzie ostre myślenie ja starodawnego nie dam bo do synka nie będzie pasowało i tak o . Jeszcze patrze na numerologie plus do nazwiska trzeba dopasować - czyli będziemy wołać "dzidzia niech samo sobie dziecko wybierze jak dorośnie hahha[emoji14](żarcik)[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No my mamy zagwostke jeśli chodzi o imiona - bo bym chciała uniwersalne żeby tak samo się pisało i w Irlandii i w Polsce , tylko jakie tu wybrać , mi się Aurelia podobało ale W . Mówi ze nie ma mowy , dla facecika nam się Remigiusz podoba ale gdzie taki Remek w Irlandii będzie cały czas musiał spelowac swoje imię (a to wkuu) , Tymoteusz mi się podoba ale też nie damy tak, a co nam zostaje to nie wiem będzie ostre myślenie ja starodawnego nie dam bo do synka nie będzie pasowało i tak o . Jeszcze patrze na numerologie plus do nazwiska trzeba dopasować - czyli będziemy wołać "dzidzia niech samo sobie dziecko wybierze jak dorośnie hahha[emoji14](żarcik)[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Znajoma dala niedawno synkowi (tez z lutego tylko 2016) na imię Benjamin, wiec calkiem unwersalnie, a druga znajoma której mąż jest Niemcem nazwała córkę Emilia. Mojego syna imię tez Niemcom nie sprawia problemu-Jan, a w przedszkolu nauczyli się mówić Jas. Słyszałam tez wśród dzieci obcokrajowców imiona Angelika, Julia, Sara, Ludwik, Dawid, Daniel, Damian
 
Z tymi mdlosciami to moge sie podzielic bo jakby juz coraz lzej sie robi, ale z mila checia oddam to co zostalo :D
ja wciąż sobie powtarzam, że jak to ma być objaw zdrowej ciąży to niech tak będzie, ale też oddałabym już moje dolegliwości żołądkowe - bo jak na razie to wszyscy mi mówią, że strasznie schudłam, a jak miałam nie schudnąć skoro mało co zjadłam przez ostatnich 5-6 tygodni ;)
 
U nas będzie Mikołaj albo Kaja
emoji4.png

Widzę, że Mikołaj będzie bardzo popularny
emoji1.png


ja mam Kaje moja 10 letnia córka

ja tez nie miałam wesela tylko obiad dla rodziny i tydzień później impreza dla znajomych - wyszło b fajnie,

Liliana - 27.05.2014
Czekamy na drugie maleństwo - 13.02.2017
U nas będzie Mikołaj albo Kaja [emoji4]
Widzę, że Mikołaj będzie bardzo popularny [emoji1]

Liliana - 27.05.2014
Czekamy na drugie maleństwo - 13.02.2017


moja 10 letnia córka ma na imię Kaja

a ja tez nie miałam wesela tylko obiad dla rodziny i tydzień później impreza dla znajomych wyszło b fajnie
 
reklama
Z jednej strony zazdraszczam tej pracy bo jak leże kolejny miesiac w domu to niedlugo na dupie odlezyn dostane. Ani nigdzie wyjsc bo ciagle plamie i kluje. I siedze tak ten truten.
Ja moj ślub milo wspominam - nic bym nie zmienila. Nie mielismy wesela a obiad dla najblizszych a po 2 tyg impreze dla znajomych. Dla mnie -idealnie :) Nic na siłe, nic na pokaz, zero disco polo, zero wodzirejów, pierwszych tanców, oczepin. A jak dojdzie do chrzcin za hen hen to tez zrobie po swojemu :) A nie imprezy na niewiadomo ile osób.
karnataka - ja dopoki moge to ide do pracy, z ludzmi sie pogada, wesolo jest - potem sie nasiedze w domu. Ale ja nie mam (odpukac) zadnych problemow.. my tez mielismy obiad elegancki dla najblizszych, potem u nas w domu ciag dalszy i to bylo to co chcialam, bo ja nie przepadam za duzymi imprezami, tancami itp co innego uczestniczyc w weselisku a co innego byc gwiazda takiej imprezy :D

z imion podoba mi sie Helenka i Emilka, a dla chlopca to nie wiem, cos wymyslimy, zeby mozna bylo w obydwu jezykach wymowic bez lamania jezyka :)
 
Do góry