reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

ja nie palilam nigdy,a moj juz wieeeeele lat nie pali i dobrze nam z tym :-)
a propos zaangazowania facetow,u nas trzecia ciaza i jest coraz gorzej. ..
M przejmuje sie masakrycznie, zwlaszcza od szpitala, wszystko za mnie robi, caly dom ogarnia, brzuch caluje.... a wieczorem pada na pysk ze zmeczenia ;-)

8599e6ydh9ss8jgy.png
To ha chyba mojego na jakąś konsultacje z Twoim mężem umówie, bo mój to nawet zapomina, że w ciąży jestem :p o usg prenatalnym przypominam nu 3 razy w tygodniu a i tak za każdym razem jest zaskoczony także tego....

Dziś byłam u mojej dentystki, bo wydawało mi się ze mi się ząb psuje a to tylko czarna plomba z podstawówki mam się jeszcze na kontrolę pod koniec zgłosić ale już do kogoś innego, bo ona rodzi pod koniec roku:p
Obleciałam trochę sklepów, bo młoda U babci. Nabyłam w końcu moje ukochane (na czas ciąży i kp) biustonosze bezszwowe :) Idę obiad robić, posprzątać i do kompa, bo jednak chyba bd szukać domu do kupienia. Mamy mieszkanie które juz w stanie surowym podszykowaliśmy dla siebie i trochę kasy w To poszło, ale właścicielowi odbiło o che od nas o 1/3 ceny więcej niż rok temu, a w dodatku od września ubiegłego roku czekamy na koniec remontu w budynku. Dobrze, że kredytu nie uruchomiliśmy bo byśmy zostali z ręką w nocniku.
 
reklama
A ja tak apropos trzeciej ciazy, bo jest tu nas sporo. Ostatnio słyszałam że trzecie dziecko rodzi się najszybciej i najlatwiej? Co myslicie? :)
 
Hej dziewczyny, wpisalam sie na liste i chcialabym do Was dolaczyc :) oczekuje dwojeczki niby na 22.02 ale oby do poczatku lutego dotrwac i tego bede sie trzymac :)
Tak wiec witam Was serdecznie :)
 
Ja nigdy nie palilam zawsze mi śmierdziało czy ciąża czy bez ;) wiec wam nie pomogę w żadnych poradach ale właśnie tego kogo ciągnie lepiej poczytać jak to wpływa na dzidzie , i sobie po prostu postanowić i koniec, mój W. Jak mnie poznał to rzucił palenie ( nie miał wyjścia albo ja albo fajki hehe) bo ja od razu takiej migreny dostaje od tego zapachu ze hej, ale jego siostry i mama rzuciły jak przeczytały jakaś książkę może się dowiem jak się nazywa to wkleję chociaż tytuł i żadna z nich nie pali skubane juz kilka miesięcy , wiec dają radę :)

Anna - ale masz fajnego męża ! Hehe , lepiej w te stronę niż w te druga ze coraz mniej w domu siedzi i ucieka w pracę ,

Jagódka - chyba dobrze ze przechodzi a jak coś tam jest to chirurg musi to dojrzec :) , ja nie robie żadnych słoików ale chyba też będę musiała zacząć ;)

Elenna- haha skleroza mąż się solidaryzuje ze skleroza ciążowa hahah :D , szczerze to ja sama zapominam nie raz o ciąży hehe chyba kolejne to człowiek mniej się przejmuje , że wszystko liczy i takiego przewrazliwienia nie ma jak za 1 razem nie wiem :) ,

Pochwal się gdzie biustonosze kupiłaś , ja kupiłam dwa do karmienia z lidla na chybił trafił z rozmiarem , zobaczymy

O jeny to jak to wyszło z mieszkaniem ze robiliscie juz za swoją kasę a nie mieliście żadnej umowy sprzedaży czy cokolwiek ? Dlaczego teraz on chce więcej kasy ,

Kasia.zosia- niby w kolejnych ciążach porody szybciej idą , ale kto to wie ja miałam pierwszy i był taki ekspresowy poród ze myśleli ze to moje 3 dziecko conajmniej i babka do mnie powiedziała ze jakbym do nich nie przyszła to pewnie na chodniku bym urodziła haha[emoji14]
Karnataka- hej , witamy i gratuluję bliźniaków ,


Jeju co ja mam dziś robić żeby się nie narobić serio słaniam się od kanapy do łozka i spowrotem a tu dzieckiem trzeba się zająć , chyba ta pogoda pod psem mnie dobiła, zero sił aż mnie to wkurza - ciągle zmęczona ile można - juz niby powinno mi przechodzić niby mdłości tez i co ... lipa.. jak narazie


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Karnataka! Ja mam termin na 21.02:)
Kasia.zosia no właśnie, wątek obfituje w potrójne mamy:) Oby, chociaż nawet jak będzie tak jak za drugim razem to będzie ok

Nie zwymiotowałam na chirurga na szczęście:D Przepłukał mi to antybiotykiem i tyle, ale powiedział, że nie ma tragedii, lekki stan zapalny.
Od 11 stałam w kuchni nad pomidorami, mam dosyć. Wszystko mnie boli, a jeszcze jedną patelnię trzeba zesmażyć dzisiaj, reszta kiedy indziej,albo wcale jak teściowa przygarnie. Prawie cała skrzynkę przerobiłam, będę jęczeć do końca dnia teraz, że umieram:p Jak na złość na obiad miałam pomidorówkę, coś mi się wydaje, że przez jakiś czas będę miała wstręt do pomidorów;)
Muszę jeszcze listę zakupów na te urodziny zrobić i przydałoby się wieczorem pojechać do tesco po zakupy. Najwyżej męża samego wyślę, jak dalej będę zmęczona
 
reklama
Do góry