reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Chcę zasięgnąć rady, to moja trzecia ciąża a nadal niczego nie jestem pewna :)
czy farbujecie włosy w ciąży??;)
Ja wczoraj farbowalam ale farba bez amoniaku ( myslalam ze sie nie uda bo mam strasznie duzo siwych wlosow ale pokryla wszystkie). Rozmaryn ja palilam przed ciaza i w dniu testu juz nie zapalilam... Moje znajome mowily ze po tescie wypalily ostatniego a ja juz po prostu nie mialam ochoty, moj maz za to pali caly czas i jak tylko czuje ten zapach to mne odrzuca wiec chyba dobrze bo mnie nie ciagnie... Mam nadzieje ze juz po porodzie nie bede palic :) za to ostatnio mialam ochote na piwo :) no ale coz zostaje mi woda i soki, przed ciaza pilam tez 2-4 kawy dziennie a teraz przez cale 3 miesiace wypilam moze dwa razy :) i pomyslec ze to hormony tak zmieniaja wszystko ...
 
Mnie się śniło ostatnio, że pije na weselu [emoji23]

Rozmaryn wykorzystaj to jako najlepszy czas na rzucenie tych śmierdzieli. Zaprocentuje :)
 
Sojnabig dobrze,ze tak sie skonczylo!
ja planuje farbowanie w polowie 2 trym, a moja fryzjerka bedzie wtedy na poczatku 3 trym, wiec cos tam doradzi :-)


8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Sojnag cieszę się ze wszystko ok.
Klauduska gratulacje.
Ja właśnie dostałam wyniki testu pappa wszystko ok [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
Nie spodziewałam się tak szybko wyniku, w czwartek byłam u lekarza, w piątek pobierałam krew. Jak zobaczyłam na mailu wiadomość, to myślałam ze coś jest nie tak, ze tak szybko do mnie piszą. Uff mogę odetchnąć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emma easy...też nie sądzę, żeby to była tragedia, kolor jak każdy inny, chodziło mi raczej o przerysowanie przesądów - tak, słyszałam dokładnie taki, że jak pomalujesz włosy w ciąży, to dziecko będzie rude:oo: (jak widać dla niektórych to jest jakiś problem).

Nie mogłam dziś spać, kurcze, dopiero po 2 zasnęłam. Po 10 mam wizytę u chirurga szczękowego, jak na złość trochę mi przeszło;-) ;) no ale niech zajrzy dla świętego spokoju..Mam nadzieję, że nie zwymiotuję jak zacznie mi grzebać w ustach:D Dodatkowo mam ręce pełne roboty bo mam dwie wielkie skrzynki pomidorów do przerobienia.. muszę je obrać, pokroić i zesmażyć z cebulką i ziołami i do słoików, będzie jak znalazł na zimę do spaghetti. W tamtym roku obiłam pierwszy raz, wyszło mi 20litrów, teraz pewnie będzie jeszcze więcej.
 
Rozmaryn zapomniałam Ci odpisać. Paliłam przed obiema ciążami poprzednio. Od pozytywnego testu u Adama nie palę wcale. Czasem mam takie uczucie, że bym sobie puściła dymka, ale szybko przechodzi. Myślę, że nie ma większej motywacji niż dziecko. Poczytaj sobie jak palenie wpływa na płód - powinno Ci dać do myślenia.
 
reklama
Sojnabig dobrze ze wszysko dobrze się skończyło :)

Rozmaryn ja paliłam przed ciążą w dniu testowania i jeszcze jednego z wrażenia po pozytywnym teście. I na tym zakończyła na razie palenie. Przeszkadza mi dym i nie wyobrażam sobie palić w ciąży i szkodzić maluszkowi. Najlepsza okazja na rzucenie tego świństwa :)

Klauduska super wieści I chyba jako pierwsza znasz płeć :) . My jak byliśmy ostatnio u lekarza to pytał czy zaglądamy ale zostawiam sobie jeszcze niespodziankę :)

Jagódka ojej powodzenia życzę u lekarza :)

Jeżeli chodzi o farbowanie tez juz mnie fryzjer wola ale poczekam jeszcze trochę włosy odpoczna przynajmniej :)

Agatucca szybko wyniki dostałaś i super ze wyszły dobrze :)
 
Do góry