reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Witam ;)
I ja nieśmiało dołączam do waszego grona. Termin z OM wychodzi na 28.02.2017

To tak jak u mnie ;) w przyszłym tygodniu mam wizytę serduszkową i może jednak okazać się, że przeskoczę na marzec (o ile wszystko jest ok oczywiście).

Po serduszkowej planuje na trening personalny iść (mój kumpel jest świetnym trenerem, prowadził już ciężarne w tym jedną z koleżanek do 8ms, 2-3 ms po porodzie już nikt by nie powiedział, że dopiero co urodziła), no i na basen bym chciała chociaż 2 razy w tygodniu chodzić. Nie pracuje, mam kartę fit profit więc trzeba korzystać - liczę na to, że łatwiej będzie rodzić będąc w formie.
 
reklama
Hej dziewczyny ,

Fabimama- gratulacje wizyty przed wakacjami - ja mam.juz list ale jeszcze nie dotarłam do szpitala -

Imion to ja w ogóle nie mam - i nie możemy się dogadać ale jest jeszcze czas więc jakoś nie panikuje - gorzej z porodem bo mi W. Stwierdził że on będzie chciał jeszcze jedno dziecko a ja na to " no ok jak sobie urodzisz to spoko" :D hah, chciałabym ale jakoś 3 porodu nie wiem nie wyobrażam sobie poczekam na po 2 i pomyślę :)

Majowy poranek- może jakaś kawka by pomogła mała cienka ;)

Emma - i tak masz mały przyrost wagi jak na ciążę blizniacza, to ja mam przyrost 3 kg Na ciążę pojedyncza!

Ja niestety mam mega ból szyji ledwie się ruszam, przewiało mnie i teraz weź się mecz :/


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ambitne plany masz co do tej aktywności fizycznej ;)
Ja na razie mogłabym cały czas spać!
Wizyty też jeszcze nie miałam i pewnie na usg szybko dzidziulka nie zobaczę.
Mieszkam w Irlandii i z tego co czytałam całkowicie różni się prowadzenie ciąży od tego w PL.
To jest moja czwarta ciąża, dzieciaki urodzone w Pl i teraz czuję się jak pierworódka bo nie wiem nic!:)
 
I ja dzisiaj po wizycie. Dzidzia ładnie rośnie, serduszko słyszałam [emoji5] Jutro chyba się przejadę zrobić pierwsze badania a kolejna wizyta za 2 tygodnie. Dzisiaj 8+1 [emoji5]

 
Wszystko zajęte ja bd miała l4 wiec raczej na treningi sobie nie pobiegam. Co do efektów po porodzie to też zależy czy byłoby sn czy cc.

Miciur-ka mój M też stwierdził, że chciałby jeszcze jedno. Ja mu na to ze owszem, możemy adoptować :p
A miałaś poród SN czy cc? Ja miałam cc. I teraz niby mogę sama zdecydować czy bd cc czy SN, ale dobrze, że jeszcze czas, bo nie wiem co wybrać. :/

martyyyyna super, że wizyta udana. Ja badania robie zawsze przed samą wizyta, żeby były świeże :)

Córkę po upiornej nocy gdzie to przed zaśnięciem wyła 2h, wydałam teściowej na wieś. Niech się wybiega. Może ta noc będzie spokojniejsza.
 
Quenya89 ja wiem czy takie ambitne? Raczej jestem aktywnym typem, w ostatnich miesiącach odpuściłam treningi (poza rekreacyjnym rowerem czy rolkami i wypadami w skały) zw na terapię hormonalną, ale czuje się ok, mam wolne, mogę sypiać po 8-10h, więc nie widzę sensu w tym, żeby na siłę na tyłku siedzieć i rozkminiać czy aby wszystko z ciążą i dzieckiem ok. Na pewno będzie to mniejsza aktywność niż przed zaciążeniem.
 
Ostatnia edycja:
No tak jeśli byłaś wcześniej aktywna, to jak najbardziej. Ja niestety przy mojej trójce dzieciaczkow nie mam ani siły ani chęci. Ostatnio nawet często zasypiam wieczorami z moim najmłodszym synem, to już w ogóle nie dowlekla bym się do łóżka [emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry