reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ayran lek podałam dopiero o 11. Więc to na pewno nie od tego. Do wizyty u lekarza o 10 ją obserwowałam i nie powtórzyło się to z wczoraj. Siusiu z nocy też raczej normalny kolor. Ale wczoraj cały dzień dziwnie się zachowywała. Na zwykły dyskomfort czy uwieranie to nie wyglądało. Pieluszka przecież kilka razy dziennie zmieniana, ubranka też miała różne. A ona łapała się w kroku, podskakiwała i płakała. Trwało to kilkanaście sekund i potem spokój. I pieluszki były ciemne a nie jadła nic takiego co mogłoby zmienić kolor moczu. I w ogóle praktycznie nic nie zjadła.
Dziwne to wszystko.
Lekarz stwierdził, że za dzień, dwa mogłoby to wrócić już z gorączką...

 
reklama
Ja mam wizytę dopiero 23 czerwca ale czekam na wieści od Was :-)

Od kilku dni pobolewa mnie gardło, dziś doszedł kaszel... Znacie jakieś skuteczne sposoby na szybkie dojście do siebie? Herbata z sokiem malinowym i duza ilością imbiru tym razem zawodzi

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie,dziś robiłam betę-wynik 13297 czyli rośnie,w środę dopiero wizyta,a wczoraj miałam ból podwyższa,i kłucie jajników,nadal zmęczona jestem i czasami kłucie w piersiach.
 
Cześć dziewczyny. Za oknem deszcz, starsza córa w szkole, młodsza właśnie usnęła. Ayran zdrowiej szybko, mnie meczy katar . Wczoraj naszła mnie ochota na ciasto. Upiekłam dwa i nawet nie spróbowałam bo mi się odechciało. Już nie mogę się doczekać do niedzieli żeby powiedzieć partnerowi o dzidzi
 
Martyna moim zdaniem to lekarz ma rację, jeżeli to zapalenie dróg moczowych to szybko trzeba włączyć antybiotyki bo za jakiś czas może być gorzej
 
Dziewczyny na przeziębienie w ciąży polecam kupić w aptece *spam*. Jest syrop, tabletki na gardło, spray do nosa. Wszystko naturalne i specjalnie dla kobiet w ciąży.

Rozmaryn dałam już córce lek. Nie będę ryzykować jeśli tam naprawdę coś złego się zaczyna. Chociaż to dziwne bo dzisiaj kompletnie nic się nie dzieje.

Ale mi się spać chce. Pogoda pod psem, cały czas pada. Położyłam młodą na drzemkę i sama chyba też przymknę oczy...

 
Ayran lek podałam dopiero o 11. Więc to na pewno nie od tego. Do wizyty u lekarza o 10 ją obserwowałam i nie powtórzyło się to z wczoraj. Siusiu z nocy też raczej normalny kolor. Ale wczoraj cały dzień dziwnie się zachowywała. Na zwykły dyskomfort czy uwieranie to nie wyglądało. Pieluszka przecież kilka razy dziennie zmieniana, ubranka też miała różne. A ona łapała się w kroku, podskakiwała i płakała. Trwało to kilkanaście sekund i potem spokój. I pieluszki były ciemne a nie jadła nic takiego co mogłoby zmienić kolor moczu. I w ogóle praktycznie nic nie zjadła.
Dziwne to wszystko.
Lekarz stwierdził, że za dzień, dwa mogłoby to wrócić już z gorączką...


No to faktycznie wygląda na zapalenie. Jak lekarz twierdzi że moze wrocić to dobrze że podajesz te leki :)
 
reklama
Do góry