reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny a jak robicie, że Wam się te suwaczki pokazują też w aplikacji? Ja mam ustawione ale wyświetlają się tylko na komputerze. A niektóre Wasze widzę też na komórce.

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fabimama dziekuje kochana!
Martynaaaa ja mam suwaczek zapisany w aplikacji BB w ustaeieniach sygnatury, jako wlasny podpis i tu msm wklejony kod suwaczka

2nn3yx8dg37nn3lj.png
 
Jeszcze nie mowilam prawie nikomu o pozytywnym tescie a wczoraj z okazji meczu zamowilismy sobie sushi.. Zadzwonilam i 2 razy prosilam zeby sprawdzili czy na pewno niesurowe.. Wiec w sushi juz wiedza i gratulowali;) ja sie zastanawiam kiedy powiedziec coreczce.. Macie jakies doswiadczenie? Czekac do 2 trymestru czy nie dam rady?;)

Moj dzisuejszy dzien to sprzatanie mieszkanka i leniuchowanie;) nie musze dzisiaj nigdzie wychodzic! Milego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam ☺

wciąż pełna energii i bez żadnych objawów. ☺

Anna25, szybko się chwalicie ☺ Komentarze dot. plci uwielbiam ☺
My tym razem będziemy się maksymalnie długo ukrywać. ... dla własnego spokoju .
I tak się nasłuchamy, po co w ogóle ...

młego dnia ...
u mnie dzis dużo pracy☺
 
reklama
LauLau poki co poinformowalismy tylko najblizsza rodzine ;-)

2nn3yx8dg37nn3lj.png

a propos chwalenia- kiedy mowicie w pracy?
ja chyba wstrzymam sie do kolejnej wizyty u gina, tj.06.07
 
Ostatnia edycja:
Do góry