reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Hwj dziewczyny

Sojnabig- ja też nie widzę , dodajesz z telefonu czy komputera ? - edit: ja teraz widzę link ! Ale kropek :) - gratulacje :D

Fabimama - u mnie zero zwierząt, ale jaja zmiana u twojego pieska wow :)

Ja dziś jestem padnieta jakbym nocke w kopalni miala i dopiero co wróciła , nie wiem chyba ten gorąc przeszkadza spać się nie da ... :/

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje ślicznych kropeczek [emoji5]
I bliźniaków [emoji4]
Mam nadzieję, że u mnie będzie tylko jedno [emoji6]

Ja też po okropnej nocy. Córka złapała jakiś katar i co godzinę do niej wstawałam... A pobudkę zrobiła już o 6 rano [emoji17]
Jestem nieprzytomna.

W przyszłym tygodniu przejdę się do mojego gina prywatnie bo nie wytrzymam prawie 2 tygodni [emoji6]

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje super wieści dziewczyny :) ja wczoraj padłam..
Fabi moja tez bardziej mnie pilnuje, nawet na dwór nie chce wyjść jak ja sama zostaje w domu. Kładzie pysk na brzuch,lize czasem nawet przez bluzkę :D w tamtej ciazy tez tak było tylko nie pozwalała się nikomu zbliżyć do mnie a K zaczynała za rękę łapać jak kładł na brzuch. Moja od zawsze była tak wczuta we mnie nawet jak leżałam z angina i gorączka to przychodziła i się kładla żebym głowę wtulila w nią, nie ruszyła się o milimetr póki się nie obudzilam i wstawalam o wiele zdrowsza.
A co do witamin ja mam Falvit Mama :) jakie plany na weekend?

7u223e3k88z714o0.png
 
Ja też dziś miałam wizytę :D będą bliźniaki :D
mąż jak się dowiedział, to usiadł z wrażenia, a potem szczerzył się jak głupi i powtarzał "ma się tą dwururkę" hahah a do mnie powoli dociera, że będzie dwójeczka

O jej :) Super. Są jakieś bliźniaki już w Twojej rodzinie?

Moje 5 mm dziecko :)

ale kropek :) gratuluję!

Miciur-ka - do tabelki, Ewelina, 26l, Finlandia, pierwsza ciąża :)

Dziewczyny ja już po USG dzisiejszym ;) zarodek prawidłowej wielkości , serduszko bije jak dzwon generalnie z dzieckiem wszytko jak najbardziej w porządku , problem jest z kosmówką bo jest niejednorodna i dostałam całkowity zakaz dzwigania , sprzątania i jakiegokolwiek wysiłku fizycznego , jak najwięcej leżeć mam bo inaczej ta kosmówka może się odkleić a wtedy nie donoszę więc od jutra koniec , będe leżeć i się oszczędzać jak kwoka;)

Magdziocha, a miałaś jakieś objawy, plamienie czy coś podobnego przed wizytą? Wizyte mam za 1,5 tyg, codziennie cwicze, biegam, chodze na basen. Nic mnie nie boli, ale i tak staram się bardziej oszczędzać. Obawiam się tylko, czy nie dać sobie spokoju do pierwszej wizyty.
 
jakie plany na weekend?
Ja dzisiaj w pracy, bo codziennie wychodziłam 2h wcześniej bo taka śpiąca byłam, że bezsensu siedzieć i nic nie robić. Więc dzisiaj odrabiam. A jutro zamierzamy iść z mężem do restaruracji, bo już kilka dni chodzi za mną taki wielgaśny burger :D A poza tym może na rolki się wybierzemy.
A Wy?
 
Teraz widzę ; ) piękny kropus!
Ja dzisiaj w pracy, bo codziennie wychodziłam 2h wcześniej bo taka śpiąca byłam, że bezsensu siedzieć i nic nie robić. Więc dzisiaj odrabiam. A jutro zamierzamy iść z mężem do restaruracji, bo już kilka dni chodzi za mną taki wielgaśny burger :D A poza tym może na rolki się wybierzemy.
A Wy?
Nie wiem czy wiesz kochana ale rolki w ciąży są zabraniane:( ubolewam nad tym strasznie :( ale cóż wystarczy jedno potknięcie wywale się i upadne i dzidzi coś się może stać...

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
reklama
Pytanie do lutoweczek które mają zwierzaki.... zauważyliście zmianę w zachowaniu waszych psow/kotów ?0d kiedy jesteście w ciąży? Moja sunia jest mega delikatna w stosunku do mnie.. to była "corunia tatusia" poza mężem świata nie widziała... a teraz zmiana o 180 stopni... jak wchodzi do łóżka to bardzo delikatnie, słucha się mnie jak nigdy... ostatnio z mężem się wyglupialismy a ona go za nogawke i odciagala odemnie... wczoraj ja obcinalam... zazwyczaj to było 3 godziny meczarni a wczoraj 40min i pięknie stała cierpliwie... szok! Jak by mi ktoś psa podmienil... chodzi za mną krok w krok... !

Jak byłam w ciąży z synkiem to psina mojej mamy szalała za mną, broniła mnie i kładła się na brzusio, po porodzie niemalże zakochała się w moim synku i do dziś go uwielbia

Ja dzisiaj w pracy, bo codziennie wychodziłam 2h wcześniej bo taka śpiąca byłam, że bezsensu siedzieć i nic nie robić. Więc dzisiaj odrabiam. A jutro zamierzamy iść z mężem do restaruracji, bo już kilka dni chodzi za mną taki wielgaśny burger :D A poza tym może na rolki się wybierzemy.
A Wy?
zazdroszczę apetytu, mnie mdli na myśl o jakimkolwiek jedzeniu, właściwie to mdli mnie od rana do wieczora a nawet w nocy, nie mdli tylko jak śpię a śpię bardzo dużo ostatnio więc jakoś wytrzymuję. W tej ciąży mam chyba wszystkie możliwe objawy, w ciąży z moim niuniem kwitłam a jedynym objawem był brak miesiączki.
Co do witamin to narazie nie biorę, łykam tylko kwas foliowy zgodnie z zaleceniem lekarza.
Dziś byłam ostatni dzień w pracy,tak jak myślałam wieść o mojej ciąży rozniosła się lotem błyskawicy a mówi się że faceci nie plotkują (pracuję z samymi facetami). W pracy wszyscy wiedzą a nasze rodzinki jeszcze nie i to jest najlepsze. Dziś domyślił się mój synek (zobaczył zdjęcie usg) i roboczo nazywa dzidzię "groszkiem" bo to przecież chłopak będzie i bardzo dba o mamusię :)
 
Do góry