reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kamaa wiem ze bedzie ciezko, ale jakos damy rade ;-) tylko ja na dniowki pewnie wroce narazie bo chcialabym malego jeszcze na piersi miec o ile sie da.
Ja mojemu jeszcze nic nie daje na dziasla, az przeciwbolowych co polecacie?
 
reklama
Ale Wam tu idzie ta produkcja :oaż ciężko nadrobić ;). Witam wszystkich nowych a raczej "starych " tylko ukrywających się :p.

Mały dzisiaj spał ładnie i też się zastanawiam czy to nie przypadkiem przez żel do zębów. Ja stosuję bobodent. Jak na razie 2 razy, wczoraj i przedwczoraj wieczorem bo myślałam że mały się wścieknie.On w składzie ma lidokaine. Jeszcze leżymy w łóżku :)i Lulek mamusi opowiada co mu się śniło :D

Ja czuję się dalej źle. Strasznie mnie głowa boli. Wogóle mój organizm jakiś dziwny jest wczoraj miałam temperature 39 i wogóle tego nie czułam, było mi tylko ciepło, a dzień wcześniej przy 37.4- 37.8 całą się trzęsłam. To jakieś dziwneo_O
 
A i do pracy też wstępnie chciałam wrócić po pół roku plus urlop to byłoby we wrześniu. Jak ja się cieszę że sobie przedłużyłam do roku plus urlop to wypada że od kwietnia 2017 dopiero pójdę ;) Ze starszymi chłopcami wracałam od razu po macierzyńskim i wiem jak było ciężko :(. Ale dałam radę i Ty też Magdzik dasz radę ;)
 
Anit biedna oby szybko przeszlo :(

No to wyslalam liste do adminki i czekam na odpowiedz :tak:

Jak ktos jeszcze wyjdzie z ukrycia to piszcie :)

No to ja dla odmiany kaszek dzis nie kupowalam za to promocja byla na body,spodenki i skarpetki
 
Aschlee Ty :D i pokaz co kupilas.:)

Magdzik ja Cie podziwiam, ze wracasz do pracy, mi te ol roku tak szybko minelo i obawiam sie, ze kolejne pol tez tak szybko zleci i ja bede zgrzytac zebami :(

Anit tez tak mam, ze przy temp. 37,5 gorzej sie czuje niz przy ponad 38 stopni :/ Zdrowia Ci zycze ;)

A co blizny to mam tak samo jak PaniAg. Boje sie tak myc, mam wrazenie jakbym tam miala "cialo obce", smaruje żelem prawie, ze zamknietymi oczami i zacsniete usta i zeby jakbym nie wiem co sobie robila :D Na poczatku w ogole nie patrzylam na te rane, a mylam tylko tak pobieznie, zeby zakarzenie sie nie wdalo. I doszlo do tego, ze przez ponad miesiac chodzilam ze sladami kleju od plastow z opatrunku...o ktorych powiedzial mi maz, bo ja przeciez tam nie patrzylam :D
 
reklama
Bettina,Ola to jak Vivi wstanie to zrobie fotki bo aktualnie spi u mnie na kolanach :) Sliczne byly i nie moglam sie powstrzymac:)

Anit myslisz ze to juz zakupocholizm?
Czasem sama sie o to podejrzewam bo kupujac mysle sobie ok juz nic nie kupuje a wroce do domu i juz mysle co by tu kupic :D nie wspominajac ze jak tygodniowe gazety przynosza z promocjami to wpadam w te gazety jak tajfun :D

Jak chodzi o blizne to myje ja normalnie namydlona gabka.Nie robi na mnie zadnego wrazenia.Pierwsza byla brzydka bo zrobil sie bliznowiec ta byla robiona laserowo i wyglada duzo ladniej takze powiedzmy ze poliubilam ja :D na poczatku nie lubilam jej myc bo mialam ten obszar zdretwialy i tak jakos dziwnie bylo ale po jakims miesiacu przeszlo
 
Ostatnia edycja:
Do góry