reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ola ja mam hule(dostała Ala w spadku) narazie jest nią przerażona , za bardzo hula hehe i najlepiej na nią patrzeć z rączek mamy:) Szczeniaczka też dostałyśmy ale kuzynka zostawiła w nim baterie(ok 2-3 lat) i się rozlały, wszystko zardzewiałe, pokruszone i raczej nie da się go reanimować

Magmich moja kaszka ładnie miesza sie z mlekiem, jest gładziutkia? może za iepłe albo za zimne masz mleczko do niej bo tam chyba nie moze 40 stopni przekroczyć

Moja też 150ml pije a posiłków dodatkowych mamy jeden-dwa, zależy jak się zdąży wcisnąć między mlekiem:)

PaniAg to samo chodzi mi po głowie ze spacerówkó, bo młoda nie chce siedzieć już w gondoli. W przyszłym tyg śmigamy nad morze więc muszę wypróbować spacerówkę co by dziecię miało więcej do oglądania:)
 
reklama
Padam na pysk :( Mój mały przestał spać. Wczorajsza noc to już wogóle katastrofa. Drzemki w dzień dwie po 15 min. Skąd on bierze tyle siły :confused:. Marudny się zrobił wieczorami bo zmęczony ale spać nie pójdzie. :mad:
 
Anit spokojnie my też to przerabiałyśmy ze dwa trzy dni trwało i przechodzi, moze u Was to samo będzie:) Ja zwalam na kolejny skok;)
moja po drzemce już słyszę dmucha na lampe hehe wyglada jak purchawka:)
 
Dobry.

Boze dziewczyny prawie zawalu dostalam....
Taki potwor wlazl mi do domu.Tu moze na duzego nie wyglada ale w rzeczywistosci mial odwlok wielkosci prawie mojego kciuka plus te okropne wlochate nogi i okropny aparat gebowy bleeeeee

1468826366-1d1mld.jpeg


U nas tez nocki kiepskie od 3 dni staram sie zwalac na zeby albo skok :/
 
Aschlee, toż to potwór! U nas z balkonu wlazla ostatnio szczypawica. Jakież to paskudne!!!!

U nas noc przespana. W ogóle niedawno sie z Antoniem obudziliśmy. Rekord spania. Ciesze sie bo wtedy ciagnie tylko cycusia i pozniej jest butla;)

Mama pije kawke a synek zjada slonika szeleścika;) Oj teras na niego krzyczy;)

A gondole to bym chciala jak najdluzej ake zobaczymy co na to A.
 
A ja staram się odkurzać. I się wściekła bo walnelam odkurzaczem o futryne i się oszczypała....wrrr :(

Leon odłącza mi co chwilę wtyczkę... Olaf śpi. Jak się obudzi to zrobię sobie kawkę.

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aschlee az mnie drescze przeszly brrrr...

Wlasnie chcialam Was pytac o gondole. Antek mial czas, ze plakal w wozku, ale odkad go unosze (bo mamy taka funkcje w gondoli) i jest w takiej pozycji polezacej to jest ok. Ale wczoraj zrobilo mi sie przykro, bo kolezanka mnie wysmiala ze taki duuuuzy chlopak a jeszcze w gondoli, bo ona to swoja Oliwke wsadzila do spacerowki jak miala 4 miesiace. No fakt, Antek ledwo sie miesci do tej gondoli, ale sie miesci, na sile go nie wciskam :D a mi jakos nie spieszno do tej spacerowki, tym bardziej, ze on nie siedzi.

Kamaa i PaniAg a Wy kiedy planujecie rozszerzac diete?
 
reklama
Aschlee rany co za paskudztwo fuu...

Caro Twój potwór znacznie przyjemniejszy dla oka ale jak mi przed samochodem przebiega to średnio to lubię.

Ola ja L. przesadziłam do spacerówki jak miała 6 mc (chociaż spokojnie by się w gondolę mieściła bo mam bardzo dużą) i uważam że mogłam jeszcze poczekać bo tak jak piszesz nie siedziała jeszcze stabilnie zjeżdżała mimo przypięcia i w efekcie końcowym oparcie było położone na płasko i jeździła jak w gondoli.

Dziewczyny a Wy się jeszcze orientujecie kiedy te skoki rozwojowe wypadają bo ja już się w tym zgubiłam;) Pochmurzyło się u nas. Mama dzwoniła czy jej L4 nie dostarczę do pracy. Dostała 2 tygodnie bo nabawiła się zapalenia ucha chyba przez klimę w pracy.

ocho akcja kupa...
 
Do góry