reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Dziewczyny, miałam trudne dwa dni. Było wiele momentów, gdy myślałam, że wyjdę i nie wrócę... Byli bardzo marudni.

Magda chłopcy bardzo ulewali. Po KAŻDYM jedzeniu chlustali. Podobno, póki dziecko dobrze przybiera, nie trzeba nic z tym robić. Mi jednak wydawało się to mało komfortowe. Dla mnie też nic miłego być ciągle obrzygana aż do stóp. Zmieniliśmy mleko na zagęszczone i mój pokarm tez zagęszczam. Jest dużo lepiej chociaż to mleko AR jest drogie.

Gabryś spał dziś od 22 do 7! :O Szkoda, że Piotruś nie przyłączył się do tego maratonu snu.

Magmich a u nas podobno ciepło ale deszczowo. :(

Czekam na buty do biegania. Może przyjdą dziś lub w poniedziałek i biorę się za siebie. Myślę też o jakiejś delikatnej diecie. Moja szwagierka miała fajną, muszę ją podpytać.

Bettina jaki kupujesz? :)

Z przytulanek z pozytywkami fajna jest np. Sleep sheep albo sleep owl :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Demolka wyprobowalam ten Teoj masazyk ;) Postekal, postekal, ale nic z siebie nie wycisnal ;) moze ten typ tak ma, ze kupa co 10 dni :) Zawieszke masz przecudna!!!
 
Ola u mnie po masażu dzisiaj kupa po pachy hehe a ile radości młoda miała a ja roboty bo wszystko do prania!
zawieszke. polecam królik gra a gwiazdka piszczy
Ala wpatrzona w tate
 
Jakis czas temu, ktoras z Was pisala cos o masci na krostki... tylko nie pamietam nazwy. Prosze o przypomnienie nazwy :) oraz gdzie można kupic te masc? a i czy na sucha skore, na buzce tez mozna stosowac?
 
U nas masażyk też nie pomaga. Od wczoraj właściwie od południa męczyła się ze zrobieniem kupy... Udało się dziś rano... Od razu do przebrania i po godzinie zrobiła następną. Teraz wreszcie jest spokojna.
Niesamowite jest patrzeć jak szybko taki maluch się rozwija. Tydzień temu odkryła że można trącać łapkami zabawki na macie, dziś dołączyła do tego nóżki. Każdego dnia coraz więcej się uśmiecha i chwilami robi się z niej mała gadułka :)
Demolka śliczna zawieszka.
 
Antek spal dzis w nocy 5.5 godziny, wooow.

Ale za to mam inny problem, strasznie marudzi przy jedzeniu, dzis zjadl zamiast dwa razy po 125 to ledwo 1oo i z placzem 70 mll.....

To drugie to byl bardzo senny, zasnal z rykiem czekajac na butle a w trakcie placz, smutne miny i chyba ma plesniawke na podniebieniu? To taki bialy punkcik? Co robic?

Na razie spi po spacerze....
 
Mkvet a jak często Twoja mała robi kupę? Bo chyba co rano boli ja brzuszek...

Demolka może napisz dokładnie jak masujesz plecki,bo istnieje szansa,że źle to robię :-D
Ala tez pewnie steskniona za tata ;-) a długo się nim będzie cieszyc?

Napisane na HTC Desire 300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka, u nas nocka tez super byla. Córa spala od 22 do 4 a potem od 5 do 8, wiec ja sobie tez pospalam :)

PaniAg slyszalam, ze na plesniawki najlepszy mocz dziecka(powaznie!), nawet połozna tak mówiła, ale nie znam szczególów.

U nas dzis słonecznie, spacerek zaliczony. A wczoraj mialysmy szczepionke-ale niunia dzielna była! I nawet wieczorem nie byla bardziej marudna niz zwykle, dzisiaj tez w normie.
Ooo wlasnie kupa poszła. Chyba trzeba kogos przebrac...
 
Do góry